Prekių katalogas

Echolotas GARMIN Striker Plus 9SV

 • Kodas: L114000-0087
  Kaina 629  su PVM
  699  Sutaupykite 70 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  GARMIN Striker Plus 9” ekrano dydžio GPS echolotas su spinduoliu ir „Quickdraw Contours“ batimetrinių žemėlapių sudarymo programine įranga, galia 500 W.

  010-01875-01

  Fiziniai matmenys
  28,2 x 16,5 x 6,0 cm
  Rodymo dydis
  9 col.
  Ekrano skiriamoji geba
  800 x 480 pikselių
  Ekrano tipas.
  WVGA spalvos
  Svoris
  1,1 kg
  Pralaidumo vandens skalė
  IPX7
  Perdavimo galia
  500 W (RMS)
 • 9 col. GPS žuvų sonaras su geriausiu šiame sektoriuje sonaru ir „Quickdraw Contours“ žemėlapių programine įranga

  • Apima keitiklį integruotam „Garmin“ CHIRP tradiciniam sonarui ir CHIRP „ClearVü“ bei CHIRP „SideVü“ skenavimo sonarams
  • Integruota „Quickdraw Contours“ žemėlapių programinė įranga suteikia galimybę kurti ir išsaugoti žemėlapius su 1 pėdos kontūrais, aprėpiančius iki 2 milijonų akrų
  • Integruota „Wi-Fi®“ funkcija ryšiui su programa „ActiveCaptain™“, todėl galite gauti išmaniuosius pranešimus1, pasiekti „Quickdraw Contours“ bendruomenę ir perkelti kelio taškus bei programinės įrangos naujinimo pranešimus
  • Integruota GPS suteikia galimybę žymėti kelio taškus, kurti maršrutus ir peržiūrėti laivo greitį
  • Ryškus saulės šviesoje įskaitomas 9 col. ekranas ir intuityvi naudotojo sąsaja


  „STRIKER™ Plus 9sv“ žuvų sonaras su ryškiu 9 col. ekranu ir integruota GPS apima žemėlapių kūrimo programą „Quickdraw Contours“, kurioje galima išsaugoti iki 2 milijonų akrų ploto turinį su 1 pėdos kontūrais. „Garmin“ CHIRP tradicinis sonaras pateikia skaidrius kaip krištolas vaizdus ir užtikrina puikų objektų atskyrimą. Gaukite kone fotografinius vaizdus ir peržiūrėkite, kas vyksta po jūsų laivu ir šalia jo, naudodamiesi CHIRP „ClearVü“ ir CHIRP „SideVü“ skenavimo sonarais. Naudodamiesi integruota „Wi-Fi“ funkcija susiekite su programa „ActiveCaptain“ ir gaukite išmaniuosius pranešimus1, pasiekite „Quickdraw Contours“ bendruomenės duomenis ir kt.

  „Garmin Quickdraw™ Contours“
  Niekas nepažįsta vandens, kuriame žvejojate, geriau nei jūs ir kiti žvejai. Jums plaukiant pakrante ir giliame vandenyje „Quickdraw Contours“ žemėlapių programinė įranga kuria aplankytų vietų didelės raiškos žemėlapius. Nereikia jokių specialių žinių. „STRIKER™ Plus 9sv“ nuo šiol gali išsaugoti iki 2 milijonų akrų „Quickdraw Contours“ žemėlapių su 1 pėdos kontūrais.

  Programa „ActiveCaptain“
  „STRIKER™ Plus 9sv“ apima integruotą „Wi-Fi“ funkciją, kad galėtumėte susieti su nemokama visas funkcijas aprėpiančia programa „ActiveCaptain“. Susieję, galėsite gauti išmaniuosius pranešimus1 tiesiog ekrane. Be to, galėsite pasiekti „Quickdraw Contours“ bendruomenę ir dalytis naujais savo žemėlapiais arba atsisiųsti naujų duomenų iš bendruomenės. Naudodamiesi „Wi-Fi“ ryšiu ir programa „ActiveCaptain“ taip pat galėsite gauti savo žuvų sonaro naujinių.

  Aiškūs skenavimo sonaro vaizdai
  „Garmin ClearVü™“ skenavimo sonaras pateikia kone fotografinius plačius po jūsų laivu esančių objektų vaizdus. „Garmin SideVü™“ skenavimo sonaras pateikia aiškius ir ryškius vaizdus, parodančius, kas yra abiejuose jūsų laivo šonuose. Galite aiškiai matyti konstrukcijas, povandeninius objektus ir žuvis. „Garmin“ CHIRP tradicinis sonaras užtikrina puikų objektų atskyrimą. Visa ši sonaro technologija įtraukta į vieną keitiklį, kuris padės pagauti daugiau žuvų.

  GPS žuvų sonaras
  Integruota didelio jautrumo GPS nustato ir išlaiko jūsų padėtį bet kokioje vietoje jums plaukiant. GPS suteikia galimybę žymėti kelio taškus įvairiose vietose. Tad jei žuvys kimba vienoje vietoje, galite ją pažymėti ir grįžti kitos išvykos metu. Galite žymėti dokus, valčių rampas ir kitas vietas ežere bei kurti maršrutus, kad galėtumėte grįžti į jas kitos išvykos metu.

  Be to, GPS leidžia „STRIKER™ Plus 9sv“ rodyti jūsų greitį ekrane, kad žinotumėte, jog plaukiate naudojamam masalui arba leidžiamam kilvateriui tinkamu greičiu.

  Sukurta jums
  „STRIKER™ Plus 9sv“ žuvų sonaras padeda lengvai rasti žuvis, be to, jis sukurtas veikti bet kokioje aplinkoje. Ryškiame saulės šviesoje įskaitomame ekrane net ir šviesiausiomis dienomis galite aiškiai matyti, kas yra po jūsų laivu. Be to, didesnis ekranas leidžia geriau matyti, kas vyksta po laivu. Intuityvi naudotojo sąsaja užtikrina paprastą navigaciją pagal bet kokį reikalingą orientyrą, todėl būsite pasiruošę visiems netikėtumams ant vandens. 

 • naujienlaiškio prenumerata

  Informacija