Prekių katalogas

Nedūžtantys stalo serviravimo indai ir kiti priedai

  • us prekių segmento, t.y. nuo nedūžtančių ir atsparių subraižymams taurių bei stiklinių iki patalynės komplektu ar pledų. Šie nedūžtantys jūriniai indai pagaminti iš melamino. Galite rinktis iš nedūžtančio stiklo dirbinių, stalo ir virtuvės reikmenų, valčių, paplūdimio ir namų rankšluosčių, pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų, todėl šios prekė bus ne tik naudingos Jūsų kasdieniniame gyvenime bet bus puikus interijero dizaino akcentas Jūsų kateryje, valtyje ar jachtoje. Šiuos indus galite naudoti ne tik savo kateryje ar jachtoje, bet ir sodo namelyje, terasoje, namelyje ant ratų ir visur kitur, kur jaučite poreikį, kad lauko gyvenimas būtų dar patogesnis ir praktiškesnis.

    „Garant Boats & Yachts“ užsako šias prekes pagal Jūsų pageidavimus ir pristato į Jūsų namus!  

  • „Marine Business“ melamino indai ir nedūžtančio stiklo dirbiniai, stalo ir virtuvės reikmenys, valčių, paplūdimio ir namų rankšluosčiai, pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų. Naudokite šiuos patogius ir praktiškus indus ne tik savo kateryje, jachtoje ar valtyje, bet ir sode, sodo namelyje, name ant ratų ar kitose veiklose.

    Itališka elegancija ir dizainu dvelkiantys „Marine Business“ jūrinės tematikos nedūžtantys produktai. Galite rinktis iš plata