Prekių katalogas

Quicksilver Activ 455 Open-1

 • Quicksilver Activ 455 Open-1

  Kodas: LQUICK-001-k
  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • ml
  Skaičiuojama...
  Prekės ženklas
  Quicksilver
  Gamintojas
  Quicksilver
  Garantija
  24 mėnesiai
 • Itin modernus Quicksilver Active 455 Open korpusas, gilus denis ir aptakus dizainas leidžia plaukioti lengvai ir garantuoja saugumą tiek suaugusiems, tiek vaikams.

  Qucksilver 455 Open kateryje yra daug pažangių dizaino sprendimų, tokių kaip neslidžios grindys ir lengvi turėklai, kad būtų užtikrintas maksimalus saugumas ant vandens. Lengvą ir saugų priėjimą prie katerio taip pat užtikrina patogios plaukimo platformos, kurios tarnauja ir kaip laiptelis į katerį.

  Quicksilver Active 455 Open gali būti varomas iki 60 arklio galių varikliu. Quicksilver 455 Open valdymo prietaisai lengvai suprantami, kas paverčia šio katerio valdymą viena pramoga. O su ypač dideliu priekiniu stiklu jūs ir jūsų keleiviai galėsite mėgautis geriausia apsauga nuo nepalankių oro sąlygų.

  Nepaisant kompaktiško dydžio, katerio vidus atrodo erdvus ir jame lengva judėti net ir plaukiant dideliu greičiu. Be to, Quicksilver Activ 455 Open kompaktiškumas suteikia dar vieną privalumą - katerį lengva prižiūrėti.

  Tiesiog mėgaukitės vandens pramogomis, nesvarbu kas tai bebūtų: kruizas, poilsis, maudynės ar žvejyba. Lengvas judėjimas kateryje, didelės maudymosi platformos ir patogios sėdynės sutalpins iki 5 žmonių betkuriai pasirinktai pramogai ant vandens.

  Plaukiam gaudyti gražiausių vasaros akimirkų su Quicksilver Activ 455 Open!