Prekių katalogas

SeaRay SPX 190.

 • SeaRay SPX 190.

  Kodas: SR190 IB.
  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • ml
  Skaičiuojama...
  Prekės ženklas
  SeaRay
 • Patogus, erdvus interjeras su išlaikytu klasikiniu Sea Ray stiliumi. Sea Ray SPX 190 yra sportiškas kateris, kurio dėka maksimaliai išnaudosite savo laiką ant vandens. Dėl prieinamos kainos ir daugybės pasirenkamų paketų, su SPX 190 trokštamos vandens pramogos tampa lengviau pasiekiamos nei bet kada anksčiau.

  Sea Ray SPX 190 IB kateris yra sukurtas dalintis geriausiomis akimirkomis su draugais, tad čia apgalvota erdvė talpins iki 10 žmonių kompaniją. O puikią notaiką draugų būryje sukurti padės Sea Ray SPX 190 kateryje įdiegta Fusion garso sistema.

  Visi pritarts, kad vienas didžiausių Sea Ray SPX 190 IB privalumų - tai plati maudymosi platforma laivo gale ir itin minkšta bei patogi deginimosi platforma katerio priekyje. Ši taip pat gali virsti į U formos sofą - priklausomai nuo jūsų poreikių, kuriuos, neabejokite, Sea Ray SPX 190 katerio išplanavimas išpildo maksimaliai.

  Kaip ir kituose Sea Ray katerių modeliuose, šiame atrasite daugybę vietos savo daiktams. Taip pat čia įrengta nemažai laikiklių jūsų gėrimams, kad kelionės metu jie neišsilietų. Bet svarbiausia, kad sutilptų visos jūsų vandens pramogos, pavyzdžiui Jobe vandens atrakcionai, su kuriais turėsite smagiausią dienos laiką skriejant per bangas.

  Patogi ir moderni vairavimo sistema leis džiaugtis malonia kelione ir atsipalaiduoti dėl nieko nesukant galvos, juk šiuolaikinių technologijų dėka savo variklio veikimą galėsite matyti tiesiog telefono ekrane.

  Trumpai tariant, Sea Ray SPX 190 taps pirmu dalyku, apie kurį pagalvosite, kai pasiilgsite smagių maudynių ir vandens pramogų bei neprilygstamų emocijų, kurias čia patirsite su draugais ar šeima.

  Virtualus turas po Sea Ray SPX 190 katerį:

  Sea Ray SPX 190 IB katerio apžvalga anglų kalba: