Prekių katalogas

SeaRay SPX 210

 • SeaRay SPX 210

  Kodas: SR210
  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • ml
  Skaičiuojama...
  Prekės ženklas
  SeaRay
 • SeaRay SPX® 210 išsiskiria savo elegancija, išlaikytu stiliumi ir sportiškumu. Nesvarbu, ar jūs ir jūsų šeima mėgstate atsipalaiduoti, ar aktyviai leisti laiką ant vandes, SPX 210 siūlo tokius patogumus, kurie padės jūsų akimirkoms tapti išskirtinėmis. Nuo erdvaus interjero patogiam poilsiui iki pasirenkamų paketų papildomam patogumui ar vandens sporto veiklai – tai puikus kateris stilingiems prisiminimams.

  Itin platus laivo priekis suteiks daugiau vietos šeimai ir draugams bei prisiminimams ant vandens.

  O bene vienas didžiausių privalumų, kuriuos turi Sea Ray SPX 210 - tai plati maudymosi platforma. Čia atsipalaiduosite ir įmerkę kojas į vandenį galėsite stebėti besileidžiančią saulę.

  Sea Ray SPX 210 yra idealus pasirinkimas vandens pramogoms su Jobe. Tad pasirūpinkite, kad prieš palikdami krantą kateryje turėtumėte bent vieną Jobe pramogų komplektą. Su Sea Ray norisi pramogauti kaip niekad!

  O kalbant apie išmanumą, čia rasite integruotą valdymo sistemą, kurią galima prijungti prie jūsų mobiliojo telefono. Taigi tiesiog telefono ekrane matysite šio katerio variklio duomenis bei gausite pranešimus.

  Ar mums įvardinti, kad šis kateris turi puikią L formos sofą bei dvivietę sėdynę aplink stalą, o taip pat dvi sėdynes prie vairinės? Taip, čia išties tilps visas artimiausių žmonių būrys.

  Kaip visada, Sea Ray užtikrino, kad turėtumėte pakankamai vietos savo daiktams, pakankamai garso ir egzotiško apšvietimo linksmiems vakarams.

  Tai modernus, stilingas ir išties erdvus kateris, sukurtas geriausiam jūsų laikui su artimaisiais. Ar tai bus saulės vonios laivo priekyje, ar aktyvios pramogos su jobe, ar pašėlęs vakarėlis marių viduryje - su Sea Ray SPX 210 turite šiuos ir dar daugiau pasirinkimų!

  Katerio apžvalgą anglų kalba žiūrėkite čia:

  Virtualus turas po Sea Ray SPX 210:

  Užklausas siųskite adresu boats@garant.eu