Prekių katalogas

Azimut 53 Fly motorinė jachta

Pristatome Azimut 53 Fly motorinę jachtą.
Jei iš pirmo žvilgsnio reikėtų apibudinti Azimut 53 Fly, pasakytume, kad tai moderni motorinė jachta, skirta vertinantiems patogumą ir estetiką. Ir pirmas žvilgsnis šiuo atveju nė kiek nemeluotų, nes Azimut 53 Fly jachta yra naujausių technologinių sprendimų ir elegancijos derinys, sukurtas maksimaliam šeimos komfortui net ir ilgą laiką atostogaujant ant vandens.   

Azimut 53 fly motorinė jachta 

 

Azimut 53 Fly

Bendrosios erdvės

Pasivaikščioję po Azimut 53 Fly jachtos vidų pirmiausia pastebėsite šio laivo erdvumą. Virtuvė įrengta tarp dviejų poilsio zonų, kas suteikia idealias sąlygas bendrauti su šeima ar draugais ruošiant patiekalus. Kelionėje pajusite tikrą judėjimo laisvę po jachtą, nes Azimut 53 Fly erdvės yra beveik tame pačiame aukštyje, neatskirtos nepatogių perėjimų. Erdvumo pojūtį sustiprina ir Azimut 53 Fly jachtos šoniniai langai, kurie yra nepertraukiamai išdėstyti nuo pat įėjimo iki priekinio stiklo. Tokių sprendimų dėka Azimut 53 Fly jachta visada yra pripildyta natūralios saulės šviesos, o jūs net neišeidami iš kabinos galite mėgautis vaizdu į neaprėpiamus vandens horizontus.

 

 

Kambuzas

Azimut 53 Fly dizaineriai skyrė daug dėmesio užtikrinti šios jachtos funkcionalumą ir praktiškumą. Kambuze rasite patogiai įrengtą indukcinę kaitlentę, orkaitę, indaplovę, gartraukį, kriauklę. Spintelės sukurtos taip, kad indai keliautų saugiai, net ir per vėjuotą jūrą. Kambuzo daiktų laikymo vietos, stalčiai ir spintelės yra išskirtinai talpūs, bet neapkrauna interjero, o įsilieja kaip dizaino dalis. Čia taip pat rasite pilno aukščio šaldytuvą, kuris vėlgi saugant laivo erdvumą, įmontuotas tiesiai už denio stilinių durų, tad nekyšo kaip atskiras įrengimas, o tvarkingai susijungia su kitais virtuvės baldais. Turime pripažinti kad Azimut 53 Fly kambuze daiktų laikymo vietų įrengta ko gero daugiau, nei įprastai rastume namų virtuvėje, tad jausite visišką laisvę ir komfortą ruošdami patiekalus.

 

 

Valgomasis

„Azimut 53 Fly“ valgomajame rasite sofą ir stalą, kurio aukštį galėsite reguliuoti pagal savo poreikius. O jei jachtoje pernakvoti liktų neplanuotas svečias, šį stalą su sofa lengvai transformuosite ir turėsite dar vieną lovą laive. 


 

Kajutės 

Azimut 53 Fly laive rasite tris erdvias kajutes maksimaliam jūsų poilsiui. Savininko kajutėje pastebėsite sofą, visiškai įrengtą drabužinę, spinteles per visą sienos ilgį, kur lengvai sutalpinsite savo garderobą ilgoms atostogoms ant vandens. Patogiai išsimiegosite dvigulėje lovoje, o pabusti galėsite su ryto saulės šviesa, besiskverbiančia pro šoninį langą, kuris tęsiasi išilgai viso miegamojo sienos. Virš lovos rasite naktinius šviestuvus skaitiniams prieš miegą, o knygą pasidėsite ant šalia esančio naktinio staliuko. 

 

   

VIP kajutėje: dvigulė lova, šalia jos naktiniai staliukai, naktinės lemputės ir LED šviečianti juosta įmontuota virš lovos priekio, langai išilgai abiejų kambario sienų. Tad dienos metu kambarį iš abiejų pusių užpildys saulės šviesa, o naktį turėsite romantišką apšvietimą aplink lovą.  

 

Trečioje kajutėje įrengtos dvi viengulės lovos, taigi ši yra ideali vaikams. Per vidurį įrengtas vonios kambarys su dvejais įėjimais, kad būtų patogu pasiekti iš šių abiejų kajučių.

 
Taip pat rasite įgulos kajutę, į kurią patekti galima ir iš galinio laivo denio. Ši kajutė mažiausia iš visų, joje viengulė lova, naktinis staliukas, langas išilgai sienos. Visgi šios kajutės didžiausias privalumas, kad vos pabudę galite iškart atverti duris į galinį denį ir rytą pradėti nuo maudynių. 

Be abejonių, Azimut 53 Fly kajutėse įsikursite patogiai ir jaukiai pailsėsite, lyg būtumėte namuose. 

 

Išorės zonos 

Azimut 53 Fly jachtoje yra išskirtos 4 veiklos zonos.
Galinis denis turi patogią L formos sofą, po kuria sukurta daiktadėžė fenderiams ar kitai įrangai. Šalia stalas, lauko baras su kriaukle, ledukų mašina. Šį denį tikriausiai pasirinksite kaip puikią vietą sėsti prie pietų ar vakarienės stalo. Net ir sutemus šiame denyje romantiškai praleisite vakarą, dėka įmontuotų LED šviestuvų.

 

Laivo gale rasite plačią maudymosi platformą, kur paplaukioję lengvai vėl grįšite į laivą.

Laivapriekio poilsio zonoje puikiai praleisite saulėtą šiltą dieną. Čia galėsite jaukiai įsitaisyti U formos sofoje ir mėgautis vėju plaukuose. Šioje zonoje jūs taip pat galėsite degintis po kaitria saule ant patogių, tam specialiai įrengtų gultų. O norint pavėsio: šiame denyje rasite ištiesiamą stogelį.  

„Flybridge” antrame denyje rasite įrengtą atskirą zona, kurioje, tikime, norėsite praleisti visą savo dieną. Azimut 53 Fly „Flybridge” zonoje rasite erdvę, sukurtą tiek maloniam pasisėdėjimui kompanijoje, tiek ir ramiam poilsiui po saule. Čia įrengtas grilius, baras, U formos sofa, stalas, deginimosi zona. Viskas, ko gali prireikti ir nuotaikingam vakarui. O be to, šioje zonoje įrengta antroji vairinė, tad laivą galėsite valdyti niekur neišeidami iš savo mėgstamos zonos.

   

 

Veikimas

Azimut 53 Fly dviejų variklių maksimalus greitis yra 31 mazgas, o kreiserinis - 27 mazgai, tai žymiai sumažina vartojimą ir triukšmą, o švartavimasis tampa dar paprastesnis.

Sakoma, tobulumui ribų nėra. Na, galbūt, visgi mes galime drąsiai teigti: Azimut 53 Fly jachta yra tobula šeimos poilsiui ant vandens. 

Pamatykite Azimut 53 Fly jachtą iš arčiau šiame vaizdo klipe
 

Rinkdamiesi savo svajonių jachtą - kreipkitės į mus. Esame oficialus Azimut atstovas Lietuvoje. Skambinkite +37069557414 arba +37068568894 . Atstovaujame ir kitus prekės ženklus, visus juos galite pamatyti čia: Jachtos ir Kateriai.

Esame tam, kad pildytume svajones!

  • NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

    Informacija