Prekių katalogas

 • „Garant Boats & Yachts“ – tai specializuotas katerių, jachtų, valčių ir jų variklių, vandens inventoriaus bei atsarginių detalių salonas, teikiantis ir visų laivų remonto dirbtuvių kompleksines paslaugas.

  Mūsų salonas skirtas ne tik vandens laisvalaikio entuziastams ir profesionalams, bet ir komercinių ar pramoginių laivų savininkams.

  Galime pasigirti plačiausiu partnerių tinklu visoje Lietuvoje. Atstovaujame „Azimut“, „Sealine“, „Targa“, „Beneteau“, „Axopar“, „Sea Ray“, „Quicksilver“, „Anytec“, „Ockelbo“, „Mercury“, „Suzuki“, „Volvo Penta“, „Nanni“, „Yanmar“, „Motorguide“, „Torqeedo“, „Raymarine“ ir kitus pasaulyje pripažintus prekinius ženklus, bei suteikiame sertifikuotą garantinį aptarnavimą.

  Esame ilgametę patirtį turintys savo srities profesionalai ir visada stengiamės viršyti savo klientų lūkesčius.

  Padėsime Tau atrasti geriausiai Tavo poreikius atitinkantį laivą: patarsime nuo ko pradėti, į ką atkreipti dėmesį, asistuosime tvarkant dokumentus, pildant prašymus dėl vietos uostelyje, atliksime laivo patikrą, rūpinsimės katerio priežiūra bei švara, saugosime žiemos sezono metu ir ruošime vasaros sezonui, atliksime visus reikalingus variklio aptarnavimus ir remonto darbus.

  Pasirūpinsime, kad savo laive turėtum viską, ko gali prireikti, nuo gelbėjimosi liemenių iki nedūžtančių indų. Kreipdamasis į mūsų komandą būsi tikras, kad patirsi geriausią laiką ant vandens, apie kokį tik svajojai!