Prekių katalogas

Kateriai

 • “Garant Boats & Yachts” didžiausiame katerių salone Baltijos regione Jūsų svajonės taps realybe!

  Mūsų siūlomi aukščiausios klasės kateriai pardavimui iš pirmaujančių pramoginių laivų gamintojų, tokių kaip Axopar, Sea Ray, Beneteau, Quicksilver, Targa ir Anytec, išpildys kiekvieno vandens entuziasto lūkesčius.

  Axopar

  Axopar - tai skandinaviško dizaino galingi bei stilingi kateriai su kajute arba atviru deniu. Axopar kateriai puikiai tinka nepamirštamoms vandens pramogoms, vandens sportui ar kruizams, juos labai lengva bei smagu valdyti. Išbandę keliauti su Axopar kateriu, liksite sužavėti visam gyvenimui!

  Beneteau

  Mūsų prancūziški Beneteau parduodami kateriai su kajute užtikrina sklandžią kelionę ir patogią nakvynę, nesvarbu, ar plaukiate palei pakrantę, ar keliaujate į atvirą jūrą.

  Sea Ray

  Sea Ray amerikietiški kateriai siūlo prabangą, galią bei eleganciją. Su daugiau nei šešių dešimtmečių patirtimi, šie amerikietiški kateriai privers visus atsisukti dukart.

  Quicksilver

  Mėgaukitės lengvu valdymu ir išmaniomis funkcijomis, kuriomis pasižymi bet koks Quicksilver kateris ir sukurkite nepamirštamas akimirkas tiek būnant su šeima, tiek ieškant nuotykių.

  Anytec

  Pasiruoškite adrenalino kupiniems nuotykiams su aliuminiais kateriais Anytec. Aliuminiai kateriai Anytec tobulai tinka žvejybai, sportui ar savaitgalio kruizams. Neprilygstama šio aliuminio laivo galia ir tikslumas nepaliks abejingų.

  Ockelbo

  Tvirti ilgaamžiai ir nedaug priežiūros reikalajantys aliumininiai kateriai Ockelbo tinka keliauti net ir sudėtingiausiomis sąlygomis. Visiškai suvirinti aliumininiai skandinaviško dizaino kateriai Ockelbo garantuoja saugumą bei neprilygstamą funkcionalumą kelionės metu.

  Mūsų ekspertų komanda yra pasirengusi padėti jums rasti tobulą katerį iš mūsų atstovaujamų prekių ženklų. Katerių pardavimas suteikia mums galimybę išpildyti Jūsų didžiausias svajones ir pakelti Jūsų patirtis vandenyje į naujas aukštumas!