Prekių katalogas

Orų stebėjimas ir saugus pasiplaukiojimas

Kalbant apie saugias plaukiojimo sąlygas, mes siekiame pusiausvyros. Mėgavimasis nuolat kintančia aplinka yra vienas iš plaukimo malonumų, tačiau orų stebėjimas – audrų, bangų, vėjų, šalčio ir karščio pokyčiai – padeda tai daryti saugiai. Siūlome balansuoti nuotykių norą su sveiku atsargumu.

Kaip išsirinkti pakabinamą variklį valčiai?

Valčių varikliai – tai varikliai iki 20 AG, kurie padės jūsų net ir paprasčiausiai žvejybinei valčiai tapti motorine bei greitesne. Šie varikliai yra itin funkcionalūs, ir gali būti pritaikyti įvairioms galios valtims. Tinkamai parinktas variklis užtikrins valties sklandų darbą ir pilnai atliks savo paskirtį. Renkantis variklį svarbu atsižvelgti į variklio tipą, valties didį, svorį bei žmonių, kurie ja plauks, skaičių. Jeigu žvejojate vienas, rekomenduojama atsižvelgti į vietą, kurioje bus žvejojama – vandens telkinio dydis, srovės stiprumas, galimi vėjai ir jo kryptys. Taip pat labai svarbu atkreipti dėmesį į gamintojo suteikiamą garantiją. Visada rekomenduojame rinktis šiek tiek galingesnį variklį.  

Kaip vyksta katerio pirkimas? Nuo ko pradėti?

Pirmasis katerio pirkimo proceso žingsnis yra ir pats svarbiausias - tiksliai nustatyti, kokio tipo kateris geriausiai atitiks jūsų ir tų, kuriuos planuojate pasiimti kartu, poreikius ir norus. 

Pasiruošimas sezonui

Atiduokite visus darbus specialistams ir būkite tikri, kad sezoną pradėsite pirmi.

Laivų etiketas ir nerašytos taisyklės

Plaukimas laivu reikalauja etiketo žinių, galbūt netgi daugiau, nei koks kitas sportas ar veikla. Etiketas, jeigu trumpai,– visuotinai priimtos (gero) elgesio viešumoje taisyklės. Etiketas vandenyje išsiskiria tuo, kad tai ne tik socialinės normos, bet ir saugumas, todėl kiekvienam savininkui verta žinoti šias taisykles prieš atrišant lynus uoste. 

7 smagūs užsiėmimai laivų turėtojams

Saulėtomis dienomis, kai ieškote ką įdomaus nuveikti su draugais ar šeima, kruizas kateriu gali būti nuostabus pasirinkimas leidžiantis pabėgti nuo kasdienybės ir miesto šurmulio.

Pateikiame 7 smagius užsiėmimus, kuriuos tikrai verta išbandyti turint katerį jau šią vasarą!

Žvejyba su echolotu ir inkaravimo varikliu

Žvejyba - dažno Lietuvio pomėgis. Beveik ištisus metus įvairiuose Lietuvos vandens telkiniuose netrūksta valčių ir katerių, kuriuose sutiktume ir profesionalių žvejų ir pirmuosius kartus žvejoti išplaukusių megėjų. Šiandien dažname laivelyje jau pamatysime ne tik meškerę, bet ir kitą žvejybą itin palengvinaničią įrangą: echolotus bei inkaravimo variklius.

Renkamės katerį 2022 metais: pramoginės laivybos tendencijos.

Kateris, ne paslaptis, visame pasaulyje pripažinta unikali priemonė keliauti vandeniu. Dažnai išgirdus žodį kateris mūsų mintyse iškyla svajonių vaizdai iš saulėtų vasaros atostogų, kai galvoje jokių rūpesčių, jokios rutinos ir streso. Esi ten, kur niekas kitas tavęs negali pasiekti, tik tavo svajonės. 

Parduodami kateriai Lietuvoje - kaip išsirinkti

„Parduodami pigiausi kateriai Lietuvoje“ - dažnas įrašas paieškos langelyje, bet ar verta rinktis katerį tik pagal kainą?