Prekių katalogas

Kateriai, burinės ir motorinės jachtos pardavimui

searay-naujas-1
 • Motorinės jachtos

  Sveiki atvykę į "Garant Boats & Yachts"! Čia atrasite nuostabų laivų pasaulį. Mes didžiuojamės galėdami pasiūlyti platų katerių, motorinių ir burinių jachtų asortimentą iš garsiausių gamintojų. Atstovaujame tokius prekės ženklus kaip Azimut, Sealine, Cranchi, Axopar, Sea Ray, Beneteau, Quicksilver, Targa ir Anytec.

  Taip pat, siūlome išskirtines paslaugas įrengti naujai įsigytą laivą. Mūsų profesionali serviso komanda pajungs elektroniką, paruoš ir patikrins variklį, atliks reikiamus korpuso darbus, kad jūsų kateris būtų pilnai paruoštas kelionėms ir poilsiui ant vandens. Mūsų autorizuotas servisas siūlo laivų saugojimo paslaugą, atlieka laivų techninį aptarnavimą ir visus kitus reikalingus aptarnavimo darbus, kad jūsų laivybos patirtis būtų tobula. "Garant Boats & Yachts" yra įgalioti prekybos atstovai Mercury Marine, Suzuki Marine ir Volvo Penta varikliams. Nuolat bendradarbiaujame su šiais garsiausiais variklių gamintojais ir galime pasiūlyti aukštos kokybės variklius jūsų svajonių kateriams bei valtims.

  Mūsų fiziniam salone esančiame Klaipėdoje adresu Priešpilio g. 9 arba Kaune adresu R. Kalantos g. 124 rasite įspūdingą žvejybinių, sportinių bei pramoginių parduodamų katerių pasirinkimą, galėsite asmeniškai patikrinti ir pajusti kokybę bei meistriškumą. Nuolat pildome savo turimų katerių bei motorinių jachtų asortimentą, todėl savo klientams visada siūlome apžiūrėti katerį vietoje, pajusti jo dydį, įvertinti medžiagas bei apdailą. Turimų katerių kaina pagrinde priklauso nuo jų komplektacijos, interjere naudojamų medžiagų kokybės, pasirinktos papildomos įrangos. Visas šias katerio savybes geriausia įvertinti dar prieš pirkimą, niekas nepakeis patirties viską pamatyti gyvai. 

  Apsilankykite pas mus šiandien arba parašykite mums ir atraskite savo svajonių laivą!

  Kateriai

  Mūsų parduodamų katerių asortimentas patenkins visų pramoginės laivybos entuziastų poreikius. Siūlome didžiulį pasirinkimą: nuo modernių ir greitų sportinių Axopar ir Sea Ray katerių iki Beneteau bei Quicksilver šeimos katerių su kajute savaitgalio kelionėms bei žvejybai. Taip pat siūlome aliuminius katerius Anytec ieškantiems patvaraus bei greito žvejybinio katerio. Nesvarbu, ar ieškote adrenalino vandens sporte, mėgstate žvejoti ar ieškote katerio su kajute ramiems pasiplaukiojimams su šeima, mūsų profesionali komanda pasiruošusi jums padėti išsirinkti tobulą laivą, atitinkantį jūsų skonį, poreikius ir, be abejo, biudžetą. Visada stengiamės klientui pasiūlyti optimaliausią katerio modelį kainos ir kokybės atžvilgiu.

  Be to, jei domitės naudotais laivais, turime pasiūlyti gerai prižiūrėtų, aukštos kokybės naudotus katerius už prieinamą kainą.

  Motorinės jachtos

  Ieškantiems prabangos bei stiliaus, siūlome platų Azimut, Sealine ir Beneteau motorinių jachtų asortimentą. Šios prabangios jachtos pasižymi rafinuotu stiliumi, individualumu bei iki menkiausių detalių apgalvotu interjeru. Prabangių laivų komplektacija derinama individualiai, klientui siūlome išsirinkti norimas interjero spalvas bei medžiagas, apsispręsti dėl elektroninės įrangos ir kitų parinkčių. Mūsų tikslas ne tik parduoti jachtą, o įgyvendinti svajonę.