Prekių katalogas

Boot Diusseldorf - didžiausia Europoje pramoginės laivybos paroda po stogu sugrįžta!

Po dviejų metų pertraukos sugrįžta didžiausia Europoje pramoginės laivybos paroda po stogu – Boot Diusseldorf! 

Tad nieko nelaukdami kalendoriuose žymime 2023 m. sausio 21 - 29 dienas ir keliaujame į Diuseldorf'ą!

Žvejyba su echolotu ir inkaravimo varikliu

Žvejyba - dažno Lietuvio pomėgis. Beveik ištisus metus įvairiuose Lietuvos vandens telkiniuose netrūksta valčių ir katerių, kuriuose sutiktume ir profesionalių žvejų ir pirmuosius kartus žvejoti išplaukusių megėjų. Šiandien dažname laivelyje jau pamatysime ne tik meškerę, bet ir kitą žvejybą itin palengvinaničią įrangą: echolotus bei inkaravimo variklius.

Kanų Jachtų Festivalis su Garant Boats & Yachts

Kanų Jachtų Festivalis jau 45 - ąjį kartą kviečia į elegantiškoje ir prabangioje aplinkoje, Kanų įlankoje Rugsėjo 6-11  d. vyksiančią jachtų ir katerių parodą.

Boat & House Show' 2022. Svencelė

LIEPOS 9-10 D. VISI VYKSTA Į SVENCELĖS SALĄ, NES ČIA ATVEŽAME PASAULYJE LYDERIAUJANČIŲ KATERIŲ MODELIUS! 

Atidarome sezoną Klaipėdos laivų parade!

Gegužės 21-ąją rezervuokite JŪRAI?, VĖJUI? ir BIČIULYSTEI ANT BANGŲ⛵️! Susitinkame KLAIPĖDOS LAIVŲ PARADE!  

ATNAUJINTA IR EFEKTYVESNĖ E. SVETAINĖ

Bundanti aplinka ir besišypsantys žmonės pavasariniams pokyčiams įkvepia ir mus.

Sveiki atvykę į naują, patogesnę ir gražesnę „Garant Boats & Yachts“ svetainę! 

Virtuali katerių paroda su Garant Boats & Yachts

Sveikas atvykęs į virtualų turą po katerių parodą. Kiekvieną savaitę papildysime ir įkelsime vis naujus, patraukliausius šių metų katerius.
Kuriuos modelius čia nori pamatyti labiausiai? Parašyk boats@garant.eu

Renkamės katerį 2022 metais: pramoginės laivybos tendencijos.

Kateris, ne paslaptis, visame pasaulyje pripažinta unikali priemonė keliauti vandeniu. Dažnai išgirdus žodį kateris mūsų mintyse iškyla svajonių vaizdai iš saulėtų vasaros atostogų, kai galvoje jokių rūpesčių, jokios rutinos ir streso. Esi ten, kur niekas kitas tavęs negali pasiekti, tik tavo svajonės. 

Pasitinkame 2022-uosius!

2021- uosius kartu uždarėme stipriai,
2022-uosius pasitinkam žvėriškai!  

Šventiniu laikotarpiu atostogausime

Brangūs bendraminčiai, vandens pramogų entuziastai, norime jums pranešti, kad šventiniu laikotarpiu mūsų salonas bei servisas nedirbs.

Metas išpildyti savo svajones!

Svajoji poilsiauti nepriklausomai nuo kasdien besikeičiančių keliavimo apribojimų, džiaugtis vasaros vakarais ant vandens, patirti laisvę ir adrenaliną skrodžiant jūros bangas, atsipalaiduoti po kasdienės rutinos ir praleisti kokybišką laiką su šeima ar draugais?  Vienintelis Tavo darbas: papasakoti mums apie savo svajonę. O mes padarysime viską, kad ji išsipildytų.  

--> Skambinti  

--> Susisiekti el. paštu 

Žiemą keičiasi katerių salono darbo laikas

Žiemos sezono metu dirbsime kitu laiku!

Azimut 53 Fly motorinė jachta

Pristatome Azimut 53 Fly motorinę jachtą.
Jei iš pirmo žvilgsnio reikėtų apibudinti Azimut 53 Fly, pasakytume, kad tai moderni motorinė jachta, skirta vertinantiems patogumą ir estetiką. Ir pirmas žvilgsnis šiuo atveju nė kiek nemeluotų, nes Azimut 53 Fly jachta yra naujausių technologinių sprendimų ir elegancijos derinys, sukurtas maksimaliam šeimos komfortui net ir ilgą laiką atostogaujant ant vandens.   

Kateriai ir jų modeliai. Kaip išsirinkti sau tinkamiausią?

Katerio įsigijimas, niekam nepaslaptis, yra atsakingas ir dėmesio reikalaujantis procesas. Svarbu įvertinti visus kriterijus, kad pasirinktas kateris tarnautų taip kaip tikimasi, suteiktų trokštamą komfortą ant vandens.
Kokį katerį pasirinkti, kokie katerių modeliai egzistuoja, į ką atkreipti dėmesį renkantis katerį: į šiuos klausimus pasistengsime jums atsakyti šiame straipsnyje. 

Jachta Lietuva vėl kelia bures

Legendinė Jachta „Lietuva“, ilgus metus garsinusi mūsų šalį visame pasaulyje, po kapitalinio mūsų atlikto remonto, grįžta į Baltijos jūrą vėl kelti bures. 

Katerių servisas Klaipėdoje. Nauja, patogesnė vieta.

Naujajam Garant Boats & Yachts katerių servisui sparčiai įsikūrinėjant pakalbinome serviso vadovą Mindaugą ir jums trumpai pristatome katerių servisą Klaipėdoje. 

Parduodami kateriai Lietuvoje - kaip išsirinkti

Parduodami pigiausi kateriai Lietuvoje yra dažnas įrašas paieškos langelyje, bet ar verta rinktis katerį tik pagal kainą?

Kodėl ,,Cranchi T36 Crossover“ labai tinka lietuviško tipažo žmogui?

Visų pirmiausia, pamėginkime apibūdinti lietuvį. Jis darbštus, mėgstantis prabangą, tačiau labai nemėgstantis permokėti už kokį nors produktą. Jeigu dabar kalbėtume apie ,,Cranchi T36 Crossover“ jachtą, atsilieptumėme labai panašiais žodžiais. Ši jachta yra sukombinuota tenkinti ir nuotykių ieškotojo poreikius, ir komfortą mėgstančių žmonių norus.

Naujasis ,,Beneteau Barracuda 8" kateris

Kateris, kurį pamačius, nebeįmanoma nurimti.