Prekių katalogas

Saugumo jūroje vizija - SEA.AI

Pristatome išmaniąją SEA.AI jūrinių kliūčių bei objektų aptikimo sistemą su integruota dirbtinio intelekto tehcnologija. Integruojant naujausias kamerų technologijas su dirbtiniu intelektu, SEA.AI siūlo geresnes aptikimo galimybes negu įprastos sistemos, tokios kaip radaras ar AIS.  

Dėl SEA.AI sistemų įsigijimo ir kainų, prašome kreiptis tel. +370 694 47878 arba el.paštu salonas@garant.eu.

Ypatingi pasiūlymai Beneteau 140-mečio proga

Šiais metais Beneteau švenčia ypatingą 140 metų jubiliejų – drąsių iniciatyvų, ištvermingos aistros ir triumfų palikimą. Norėtume švęsti šią nuostabią sukaktį kartu su jumis – esamais ir būsimais Beneteau katerių savininkais, buriuotojais ir gerbėjais, todėl ištsisus metus dalinsimės ypatingais pasiūlymais Beneteau kateriams ir burinėms jachtoms. 

Naujiena: Webasto ThermoConnect technologija

Pristatome naujausią Webasto ThermoConnect išmaniąją technologiją su galimybe Webasto šildymo sistemą valdyti nuotoliniu būdu per išmanųjį įrenginį ar kompiuterį. 

SEALINE C335V - moderni prabanga ir aukščiausios klasės komfortas

SEALINE C335v - moderni prabanga ir aukščiausios klasės komfortas. Didžiausi šioje laivų klasėje korpuso langai leidžia mėgautis natūralia šviesa, o aukštos lubos suteikia erdvės pojūtį. 

Boot | Düsseldorf paroda: pamatykite kaip greitai gali išsipildyti Jūsų svajonė!

Pasiruoškite leistis į nepaprastą atradimų kelionę su „Garant Boats & Yachts“!

Kanų jachtų festivalis 2023

Rugsėjo 12-17 dienomis Kanų jachtų festivalyje pajauskite prabangą ir pažinkite inovacijas!

Lietuvos Motorlaivių Federacijos čempionatai liepos 14-15 d. Kaune

Šį savaitgalį, liepos 14-15 d., Kauno marių pakrantėje (Lietuvos Motorlaivių Federacijoje, T. Masiulio 21b) vyks net du Lietuvos Motorlaivių Federacijos čempionatai!

Svencelė 2023 "Boat & House Show"

Šiais metais liepos 7-9 d. susitinkame Svencelėje "Boat & House Show" 2023, kur Jūsų laukia įdomūs renginiai, žinomiausių pasaulyje gamintojų laivai ir profesionali "Garant Boats & Yachts" komanda!

„Beneteau": Inovacijų ir meistriškumo lyderiai burinių jachtų pasaulyje

Kaip oficialus „Beneteau" atstovas, „Garant Boats & Yachts" didžiuojasi galėdama savo klientams pasiūlyti ir „Beneteau" burinių jachtų asortimentą. Nors anksčiau daugiau dėmesio skyrėme motoriniams kateriams, džiaugiamės galėdami pristatyti „Beneteau" burinių jachtų kokybę ir meistriškumą.

Automatinė "Joystick" švartavimosi sistema

Majamio tarptautinėje laivų parodoje naujoji "Volvo Penta" "Joystick" švartavimosi sistemai įteiktas inovacijos apdovanojimas. Su šia sistema kapitonams sukuriama aukščiausios kokybės ir, svarbiausia, jokio streso nekelianti automatinė švartavimosi sistema.

Naujasis "Sea Ray" kateris - "SLX 280 Outboard"

Majamyje vykusioje Tarptautinėje laivų parodoje “Sea Ray” pirmą kartą pademonstravo savo naująjį "SLX 280 Outboard" su pakabinamu varikliu.

"Suzuki Marine" pasaulio rekordas

Visiškai neįtikėtinas pasirodymas iš “Suzuki Marine” nustebino ir jau visko mačiusius. "Suzuki Marine" pakabinami varikliai pasiekė Gineso pasaulio rekordą. Trys varikliai vienu metu tempė 48 vandens slidininkus grupelėse po tris.

Pirmasis "Mercury Marine" elektrinis pakabinamas variklis - "Avator™ 7.5e"

„Mercury Marine“, vyksiančioje 2023 m. “Consumer Electronics” parodoje pristatė savo naująjį elektrinį pakabinamą variklį „Avator™ 7.5e“. Tai yra pirmasis bendrovės elektrinis pakabinamas variklis ir pirmasis produktas iš elektrinių variklių serijos, kurie bus išleisti 2023 m. 

Boot Diusseldorf - didžiausia Europoje pramoginės laivybos paroda po stogu sugrįžta!

Po dviejų metų pertraukos sugrįžta didžiausia Europoje pramoginės laivybos paroda po stogu – Boot Diusseldorf! 

Tad nieko nelaukdami kalendoriuose žymime 2023 m. sausio 21 - 29 dienas ir keliaujame į Diuseldorf'ą!

Kanų Jachtų Festivalis su Garant Boats & Yachts

Kanų Jachtų Festivalis jau 45 - ąjį kartą kviečia į elegantiškoje ir prabangioje aplinkoje, Kanų įlankoje Rugsėjo 6-11  d. vyksiančią jachtų ir katerių parodą.

Boat & House Show' 2022. Svencelė

LIEPOS 9-10 D. VISI VYKSTA Į SVENCELĖS SALĄ, NES ČIA ATVEŽAME PASAULYJE LYDERIAUJANČIŲ KATERIŲ MODELIUS! 

Atidarome sezoną Klaipėdos laivų parade!

Gegužės 21-ąją rezervuokite JŪRAI?, VĖJUI? ir BIČIULYSTEI ANT BANGŲ⛵️! Susitinkame KLAIPĖDOS LAIVŲ PARADE!  

ATNAUJINTA IR EFEKTYVESNĖ E. SVETAINĖ

Bundanti aplinka ir besišypsantys žmonės pavasariniams pokyčiams įkvepia ir mus.

Sveiki atvykę į naują, patogesnę ir gražesnę „Garant Boats & Yachts“ svetainę! 

Virtuali katerių paroda su Garant Boats & Yachts

Sveikas atvykęs į virtualų turą po katerių parodą. Kiekvieną savaitę papildysime ir įkelsime vis naujus, patraukliausius šių metų katerius.
Kuriuos modelius čia nori pamatyti labiausiai? Parašyk boats@garant.eu

Pasitinkame 2022-uosius!

2021- uosius kartu uždarėme stipriai,
2022-uosius pasitinkam žvėriškai!  

Šventiniu laikotarpiu atostogausime

Brangūs bendraminčiai, vandens pramogų entuziastai, norime jums pranešti, kad šventiniu laikotarpiu mūsų salonas bei servisas nedirbs.

Metas išpildyti savo svajones!

Svajoji poilsiauti nepriklausomai nuo kasdien besikeičiančių keliavimo apribojimų, džiaugtis vasaros vakarais ant vandens, patirti laisvę ir adrenaliną skrodžiant jūros bangas, atsipalaiduoti po kasdienės rutinos ir praleisti kokybišką laiką su šeima ar draugais?  Vienintelis Tavo darbas: papasakoti mums apie savo svajonę. O mes padarysime viską, kad ji išsipildytų.  

--> Skambinti  

--> Susisiekti el. paštu 

Žiemą keičiasi katerių salono darbo laikas

Žiemos sezono metu dirbsime kitu laiku!

Azimut 53 Fly motorinė jachta

Pristatome Azimut 53 Fly motorinę jachtą.
Jei iš pirmo žvilgsnio reikėtų apibudinti Azimut 53 Fly, pasakytume, kad tai moderni motorinė jachta, skirta vertinantiems patogumą ir estetiką. Ir pirmas žvilgsnis šiuo atveju nė kiek nemeluotų, nes Azimut 53 Fly jachta yra naujausių technologinių sprendimų ir elegancijos derinys, sukurtas maksimaliam šeimos komfortui net ir ilgą laiką atostogaujant ant vandens.   

Kateriai ir jų modeliai. Kaip išsirinkti sau tinkamiausią?

Katerio įsigijimas, niekam nepaslaptis, yra atsakingas ir dėmesio reikalaujantis procesas. Svarbu įvertinti visus kriterijus, kad pasirinktas kateris tarnautų taip kaip tikimasi, suteiktų trokštamą komfortą ant vandens.
Kokį katerį pasirinkti, kokie katerių modeliai egzistuoja, į ką atkreipti dėmesį renkantis katerį: į šiuos klausimus pasistengsime jums atsakyti šiame straipsnyje. 

Jachta Lietuva vėl kelia bures

Legendinė Jachta „Lietuva“, ilgus metus garsinusi mūsų šalį visame pasaulyje, po kapitalinio mūsų atlikto remonto, grįžta į Baltijos jūrą vėl kelti bures. 

Katerių servisas Klaipėdoje. Nauja, patogesnė vieta.

Naujajam Garant Boats & Yachts katerių servisui sparčiai įsikūrinėjant pakalbinome serviso vadovą Mindaugą ir jums trumpai pristatome katerių servisą Klaipėdoje. 

Kodėl ,,Cranchi T36 Crossover“ labai tinka lietuviško tipažo žmogui?

Visų pirmiausia, pamėginkime apibūdinti lietuvį. Jis darbštus, mėgstantis prabangą, tačiau labai nemėgstantis permokėti už kokį nors produktą. Jeigu dabar kalbėtume apie ,,Cranchi T36 Crossover“ jachtą, atsilieptumėme labai panašiais žodžiais. Ši jachta yra sukombinuota tenkinti ir nuotykių ieškotojo poreikius, ir komfortą mėgstančių žmonių norus.

Naujasis ,,Beneteau Barracuda 8" kateris

Kateris, kurį pamačius, nebeįmanoma nurimti.