Prekių katalogas

Parduodami kateriai Lietuvoje - kaip išsirinkti

„Parduodami pigiausi kateriai Lietuvoje“ - dažnas įrašas paieškos langelyje, bet ar verta rinktis katerį tik pagal kainą?

Dažnai žmogus, norintis pirkti katerį, ieško geriausio kainos ir kokybės santykio, tačiau galiausiai kai kuriems padaro įtaką tik maža kaina. Prieš perkant katerį, yra verta atlikti rinkos analizę ir ištirti, kokios kainos vyrauja, taip pat ir kokia katerio kokybė bus užtikrinta pagal pasirinktą biudžetą.

Parduodami kateriai ir naudoti kateriai labai skiriasi ne tik kaina, bet ir kokybe. Jeigu perkate naudotą katerį, būtinai pasidomėkite, iš kokio žmogaus jį norite įsigyti. Atkreipkite dėmesį, ar žmogus nekuria apgaulės, ir įsitikinkite, kad gaunate ne tik katerį, bet ir visi katerio dokumentai yra Jums įteikiami, ir jie nėra suklastoti.

Kadangi kateris nėra pats pigiausias vandens transportas, kad užtikrintumėte, jog visuomet viskas bus tvarkinga, suremontuota, aptarnauta ir ,,švaru“, geriausia juos pirkti iš oficialių prekinio ženklo atstovų. Tokiu atveju būsite užtikrinti, kad perkate originalą. 

Axopar kateriai jūroje

Kokybiški kateriai yra parduodami daugiametę patirtį sukaupusiose įmonėse, todėl verta rinktis profesionalus ir daug patirties turinčius pardavėjus, kurie dažniausiai dirba daug metų klestinčioje kompanijoje. Prabangūs kateriai, brangiausi rinkos motoriniai laivai, turėtų būti perkami tik po testinio plaukimo, kai yra įsitikinama, jog kateris Jums „limpa“ ne tik prie asmenybės, bet ir prie turimo biudžeto.

Prieš pirkdami naują katerį, galite pamėginti lietuvių pamėgtą paslaugą, kuri vadinasi ,,katerio nuoma“. Katerį nuomai galite rinktis pagal daug specifikacijų. Aliuminiai kateriai Lietuvoje yra populiaru, tad didelė tikimybė, jog vieną ir pavyks išsinuomoti. Tačiau jie skiriasi tikslu, kuriam jis naudojamas. Pramoginis kateris, sportinis kateris, žvejybinis kateris gali tapti geriausiu Jūsų draugu, jeigu tinkamai nuspręsite, kuris labiausiai Jus džiugins. Paklauskite savęs, dėl kokio tikslo perkate katerį. Kateris žvejybai, darbui, poilsiui? Šis atsakymas padės lengviau išsirinkti.

Kai nuspręsite, pasidomėkite, kuris motorinės valties variklis Jums labiausiai tinka. Skirkite dar vieną dalį biudžeto šiam, nes tik jo dėka kateris yra greitas ir galingas. Kateris su galingu varikliu yra būtinas greičio mėgėjams, tad jeigu toks esate, skirkite tam daugiau dėmesio. Nedidelis laivas gali tapti galingiausiu bangų laužytoju.

Žvejybinis kateris Quicksilver su pakabinamu varikliu

Parduodami kateriai su kajute yra skirti ilgesnėms kelionėms vandeniu, tad jeigu ieškote katerio poilsiui, rinkitės su kambarėliu. Motorinės valties variklis tokiu atveju nėra pats svarbiausias aspektas, šiuo metu svarbu užtikrinti, jog kateris Jums suteikia didžiausią įmanomą komfortą. Kadangi mėgstate keliauti ir ilsėtis, Jums yra svarbu užtikrinti, kad visada be didelių pastangų žinotumėte, kur plaukiate ir kas slepiasi po katerio dugnu. Šiuo atveju svarbu pasirinkti gerą echolotą, kuris visuomet Jums tai transliuos.

Jeigu esate patriotas ir kovojate už stiprią Lietuvos ekonomiką, lietuviški kateriai – Jūsų pasirinkimas. Jeigu norite šiek tiek daugiau sutaupyti, dyzelinis kateris yra puikus pasirinkimas. Žvejybos kateriai yra specialiai sukurti žvejams entuziastams, tad specialiai tokio ir reikėtų iekoti, jeigu neįsivaizduojate savo gyvenimo be žuvų.

Perkant katerį labai svarbu yra žinoti, kad kas tam tikrą laiko periodą bus atliekamas techninis aptarnavimas, gali atsirasti gedimų, todėl verta numatyti, kur bus atliekama apžiūra ir remontas servise. Atkreipkite dėmesį į tai, ar serviso darbuotojai neturi prastų atsiliepimų. Rinkitės Juos ir pagal sukauptą patirį.

O dabar laikas ieškoti naujo katerio!

 Šiuo metu turime šiuos katerius pardavimui 

 Visas mūsų katerių asortimentas