Prekių katalogas

7 smagūs užsiėmimai laivų turėtojams

Saulėtomis dienomis, kai ieškote ką įdomaus nuveikti su draugais ar šeima, kruizas kateriu gali būti nuostabus pasirinkimas leidžiantis pabėgti nuo kasdienybės ir miesto šurmulio.

Pateikiame 7 smagius užsiėmimus, kuriuos tikrai verta išbandyti turint katerį jau šią vasarą!

 

1. Traukiam meškeres.

Visiškai nesvarbu ar žvejojate gėlame vandenyje ar jūroje, galite šokti į katerį ir išplaukti į žvejybą. Galėsite ne tik žvejoti su plūde, bet ir spiningauti – viskas priklauso nuo jūsų pasirinkimo. Vieniems žmonėms patinka ramiai žvejoti ir poilsiauti gryname ore - užmesti jauką ir gamtos apsuptyje laukti kibimo. Kitiems – aktyvi žvejyba su spiningu, kova su vandeniu ir meškerės užmetimo ritmas. Kai turi katerį - tiek ramiai, tiek aktyviai žvejoti galima bet kokioje norimoje vietoje.
 

Žvejyba su meškere

2. Vandenlenčių sporto mylėtojams.

Dauguma katerių yra pritaikyti plaukiojimui vandenlente. Turint gelbėjimosi liemenes ir vandenlentę, liks pridėti tik vilkimo lyną ir jūsų savaitgalis bus kupinas nepamirštamų įspūdžių. Kai kurie kateriai, pavyzdžiui, Sea Ray SPX serijos modeliai, dažnai turi integruotus vilkimo lynus.

Vandenlentės valdymas gali būti tiek pramoga, tiek sportas. Su savo draugais ar šeima galite suorganizuoti varžybas kas sugebės ilgiau išsilaikyti. Kateriui skrodžiant vandenį ir keliant bangas, galite net konkuruoti kas sugebės aukščiau pašokti į orą.
 

SeaRay SLX 260 Surf su vandenlente skrieja per bangas

3. Senoji mokykla ir vandens slidės.

Kaip ir su slidinėjimu, pasirinkimo laisvė tarp slidžių ir lentos visada išlieka. Vadinamosios „Senosios mokyklos“ mėgėjai pirmenybę teikia slidėms. Čiuožimo pradžia iš tiesios pozicijos, palyginus su pasukta vandenlentės, gali būti paprastesnė kai kuriems pradedantiesiems vandens sporto mėgėjams. Žinoma, reikia nepamiršti, kad tiek slides, tiek vandenlentes galima naudoti daug metų, taip kad siūlome išbandyti visus būdus.

4. Ar sugebėsi išsilaikyti?

Jau senokai praėjo tie laikai, kai vienintelė padanga, kurią galėjo tempti kateris, buvo „bananas“. Šiomis dienomis pripučiami tempiami atrakcionai būna įvairių formų ir dydžių. Nuo vienviečių padangų iki keturviečių sofų su gėrimų laikikliais (pravers tempiant tikrai lėtai mėgaujantis gamtos grožybėmis ir puikiu oru). Mažesnes tempiamas padangas galite įsigyti ganėtinai nebrangiai, o pasirinkimo gausa nustebins.

Mes siūlome daugybę skirtingų „Jobe“ vandens atrakcionų, nuo mažiausių skirtų vienam asmeniui iki didžiausių „bananų“ ir keturviečių padangų. Visi „Jobe“ atrakcionai pasižymi ypatinga forma, leidžiančia tiesiogine žodžio prasme „skristi“ virš vandens. Jie taip pat yra ypač patvarūs, pagaminti iš dvigubo susiuvamo nailono, todėl kiekvieną vasarą atsiradus norui galėsite ištraukti mėgstamą padangą ir leistis į audringą bei smagų nuotykį.

Neatimkite iš savęs galimybės patirti unikalių emocijų bei pasikrauti teigiama energija, išsirinkite labiausiai jums tinkantį pripučiamą atrakcioną ir leiskitės į smagų nuotykį!


Jobe pripučiamas atrakcionas trims asmenims ant vandens

5. Meditacija ant vandens.

Pastaruoju metu pasaulyje itin išpopuliarėjusios irklentės (angl. SUP) yra nuostabus būdas norintiems iš naujo pažinti vietinius vandens telkinius ir praleisti neįkainojamą laiką gamtos apsuptyje kartu su draugais ar šeima. Manote, kad jogos pratimus galima atlikti tik sausumoje? „Lotoso“ poza ant „Jobe“ irklentės gali būti naujas iššūkis jau viską išbandžiusiam jogos mėgėjui. Irklentė suteiks jūsų dieniniam kruizui naujų įspūdžių, leis romantiškai pasiplaukioti naujoje vietovėje ir atsipalaiduoti.

Poilsis su Quicksilver 805op kateriu ir irklente
  

6. Kur šią vasarą kepsi šašlykus?

O galbūt šiuo metu nesinori nutrūktgalviškų nuotykių, o tiesiog norisi pakeisti aplinką. Katerių savininkai gali susiorganizuoti iškylą bet kuriame krante, kad ir nusprendus paskutinę minutę. Stebėk orą ir būk pasiruošęs išvykti! Katerį galima palikti su inkaru ir improvizuotai tvirtinti prie kranto. Natūralioje aplinkoje, atokiau nuo masinių susirinkimo vietų, iškyla gamtos apsuptyje leis pasisemti jėgų ir pailsėti nuo miesto šurmulio. O jeigu bus geras oras ir, svarbiausia, noras, galima likti ir nakvoti, atsikelti saulei tekant ir išplaukti tik panorėjus.

Nakvynė palapinėje ant ežero kranto

7. Privati vakarienė su vaizdu.

Viena iš didžiausių privilegijų turint savo katerį yra galimybė organizuoti vakarienę ant vandens. Šviežia žuvis arba užsakytas maistas – viskas valgosi skaniau. 360 laipsnių vaizdas, atviras stogas ir vakarienė leidžiantis saulei – daugelio vandens mylėtojų svajonė.
  
 Vakarienė su vaizdu ant pakrantės