Prekių katalogas

Elektriniai varikliai

 • Vienas pagrindinių pasaulį vienijančių tikslų šiuo metu yra gamtos išsaugojimas ateities kartoms. Tausoti aplinką ir pasirinkti kuo ekologiškesnius sprendimus stengiasi ir pramoninės šalys, ir kylančios ekonomikos, apie tai garsiai šnekama visuose socialiniuose sluoksniuose. Atitinkamai didėja ir visuomenės susirūpinimas bei susidomėjimas aplinką tausojančiais sprendimais kasdieniniame gyvenime. Elektrinių variklių paklausa kyla, jie tampa labiau patrauklūs lyginant su tais varikliais, kuriems reikalingi naftos produktai. Tokį populiarumą tarp žvejų bei pramoginės laivybos mėgėjų lemia ir tai, kad elektriniai varikliai be aplinkos tausojimo funkcijos pasižymi ir daugybe kitų naudingų savybių: tyliu veikimu, nedideliu svoriu ir ypatingu našumu. 

  Daugumoje Lietuvos vandens telkinių yra draudžiamas benzininių ar dyzelinių pakabinamų valčių ir katerių variklių eksploatavimas, todėl elektriniai varikliai yra vienintelė teisinga išeitis norint žvejoti ar plaukioti pamėgtose vietovėse.

  Mūsų internetinėje parduotuvėje garantboats.eu galite rinktis iš „Torqeedo“ ir „MotorGuide“ elektrinių valčių ir katerių variklių, kurie jau yra pamėgti visame pasaulyje tiek žvejų mėgėjų, tiek profesionalų. „Garant Boats & Yachts“ specializuotas servisas atlieka šių variklių aptarnavimą bei garantinį remontą. „MotorGuide“ ir „Torqeedo“ valčių ir katerių varikliai šiuo metu yra tikri šios rinkos lyderiai, kurių neabejotinais pranašumais neabejoja nei žvejai, nei pramoginės laivybos mėgėjai.

  "Torqeedo" elektriniai varikliai

  „Torqeedo“ elektrinių variklių kompanija veikia nuo 2004 metų ir per šį laikotarpį sukūrė daug standartų, kurie sustiprino „Torqeedo“ elektrinių variklių pranašumą prieš visus kitus rinkoje esančius elektra varomus pakabinamus variklius. „Torqeedo“ varikliai yra žinomi ir tiekiami visame pasaulyje, daugiau nei 50 šalių, 5 žemynuose; jie pasižymi realiu aplinką tausojančiu poveikiu, palyginus su kitais konkurentų siūlomais varikliais. 

  Svarbiausi „Torqeedo“ elektrinių variklių gamintojų tikslai yra pasiekti revoliucinius pranašumus ir visuomet naudotis aukščiausiomis technologijomis. Kiekvienas produktas, kurį „Torqeedo“ pateikia rinkai, atitinka abu šiuos kriterijus. Visos pavaros sistemos veikia rekordiškai, atsižvelgiant į bendrą efektyvumą, svarbiausią elektros varomosios jėgos matą, nes jis nustato galimą galią ir atstumą esant ribotam akumuliatoriaus tiekimui. „Torqeedo“ siūlo pakabinamus ir vidinius valčių ir katerių variklius, elektros variklius ir hibridines pavaros sistemas, kurių galia svyruoja nuo 0,5 iki 100 kW. Taip pat yra įvairiausių funkcionalių ir novatoriškų priedų – nuo ličio baterijų ir saulės įkrovimo įrangos iki išmaniųjų telefonų programėlių.

  "MotorGuide" elektriniai inkaravimosi varikliai 

  „MotorGuide" elektriniai inkaravimosi varikliai - tai labai galingi, lengvai naudojami, kokybiški ir tvirti valčių ir katerių varikliai, pasižymintys itin tyliu bei tiksliu veikimu. 

  Patvarumas ir universalumas - tai bene labiausiai žvejų vertinamos savybės elektriniuose varikliuose. „MotorGuide“ gamina ypatingai patvarius variklius ir sūriam ir gėlam vandeniui. Gėlo vandens varikliai užtikrina patikimą veikimą įvairiems žvejams, valtims ir žvejybos stiliams. Tuo tarpu „MotorGuide“ sūraus vandens varikliai užtikrina našumą, vertę ir ramybę įvairiuose galios pasirinkimuose. „MotorGuide“ elektriniai varikliai sūriam vandeniui veikia itin tyliai ir yra atsparūs korozijai. 

  „MotorGuide“ elektriniai inkaravimosi varikliai sukonstruoti taip, kad lengvai ir tyliai pasiektų vietas, kur gyvena žuvys. Intuityvios, patogios naudoti šių elektrinių variklių funkcijos užtikrina, kad jūsų dėmesys liktų ties žvejyba. „MotorGuide“ patikimumas yra neabejotinas naudojant šioje pramonėje lyderiauntį Pinpoint® GPS, kuris užtikrina 3 kartus tikslesnį inkaravimą ir navigaciją, palyginti su konkurentų produktais.  

  "Mercury" elektriniai varikliai "Avator"

  2023 m. „Mercury Marine“ pristatė savo pirmąjį elektrinį pakabinamą variklį „Avator™ 7.5e“. Tai yra pirmasis bendrovės produktas iš elektrinių variklių serijos, kurie buvo išleisti 2023 m.

  "Avator"- tai išmanūs, tylūs ir pilnai elektriniai varikliai, su intuityviais valdikliais ir pažangiomis technologijomis, kurios stebi jūsų akumuliatoriaus įkrovos lygį ir nuvažiuojamą atstumą. Šie elektriniai pakabinami varikliai leidžia visiškai pasinerti į gamtą ir užtikrintai tyrinėti vandenį. "Avator" elektrinio variklio sistemos iš esmės pakeičia plaukiojimo valtimis ar kateriais patirtį, nes leidžia plaukioti be išmetamųjų dujų ir be tiesioginių emisijų.

  Kiekvienas pakabinamas variklis yra pagamintas iš daugelio komponentų, kurie buvo perdirbti arba pakartotinai naudojami. Be to, „Avator“ pakabinami varikliai yra apsaugoti nuo korozijos, jų danga taip pat yra naudojama „Mercury Marine“ vidaus degimo varikliuose, todėl šios serijos varikliai tinka ir sūriam, ir gėlam vandeniui. "Avator" elektrinis pakabinamas variklis buvo sukurtas pagal tuos pačius aukštus standartus ir palaikomas to paties įgaliotų tiekėjų tinklo, dėl kurio "Mercury Marine" yra pripažintas pramonės lyderis.