Prekių katalogas

 • Elektriniai varikliai yra tapę neatsiejama žvejo detale. Mūsų „Garant Boats & Yachts“  salone galite rinktis iš „Torqueedo“ ir „Motorguide“ elektrinių valčių ir katerių variklių, kurie jau yra pamėgti visame pasaulyje tiek žvejų mėgėjų, tiek profesionalų. Be to, kad elektriniai varikliai šiandien jau yra neatsiejama žvejybos dalis, jie taip pat yra tausojantys aplinką ir prisideda prie aplinkosaugos. Lietuvoje daugumoje vandens telkinių yra draudžiamas benzininių ar dyzelinių pakabinamų valčių ir katerių variklių eksploatavimas, tad „Torqueedo“ ir „Motorguide“ elektriniai varikliai neabejotinai pasitarnauja tokiuose vandens telkiniuose.


  „Torqeedo“ elektriniai varikliai pasižymi aplinką tausojančiu poveikiu, palyginus su kitais konkurentų siūlomais varikliais. „Torqeedo“ elektrinių variklių kompanija veikia jau nuo 2004 metų ir per šį laikotarpį nustatė daug standartų, kurie sustiprino „Torqueedo“ elektrinių variklių pranašumą prieš visus kitus rinkoje esančius elektra varomus pakabinamus variklius.


  Aukščiausios technologijos ir revoliuciniai pranašumai yra tai, ko siekia „Torqueedo“ elektrinių variklių gamintojai. Todėl kiekvienas produktas, kurį „Torqueedo“ pateikia rinkai, atitinka abu šiuos kriterijus. Visos pavaros sistemos veikia rekordiškai, atsižvelgiant į bendrą efektyvumą, svarbiausią elektros varomosios jėgos matą, nes jis nustato galimą galią ir atstumą esant ribotam akumuliatoriaus tiekimui.


  „Torqueedo“ siūlo pakabinamus ir vidinius valčių ir katerių variklius, elektros variklius ir hibridines pavaros sistemas, kurių galia svyruoja nuo 0,5 iki 100 kW. Taip pat yra įvairiausių funkcionalių ir novatoriškų priedų – nuo ličio baterijų ir saulės įkrovimo įrangos iki išmaniųjų telefonų programėlių.


  Noras saugoti gamtą ateities kartoms yra vienodas visame pasaulyje – su juo susiduriama pramoninėse šalyse ir kylančios ekonomikos šalyse, rytuose ir vakaruose bei visuose socialiniuose sluoksniuose. Susidomėjimas aplinką tausojančiais sprendimais taip pat yra atitinkamai didelis. Todėl natūraliai kyla ir elektrinių variklių paklausa bei didesnis patrauklumas lyginant su tais varikliais, kuriems reikalingi naftos produktai.
  „Torqueedo“ varikliai yra žinomi ir tiekiami visame pasaulyje, daugiau nei 50 šalių, 5 žemynuose. 

  ____________________


  „Motorguide“ elektriniai valčių ir katerių inkaravimo varikliai pasižymi itin tyliu ir tiksliu veikimu. Labai galingi, lengvai naudojami, kokybiški ir tvirti valčių ir katerių varikliai, ar dar gali ko nors trūkti?


  Patvarumas ir universalumas - tai bene labiausiai žvejų vertinamos savybės elektriniuose varikliuose. „MotorGuide“ gamina variklius ir sūram ir gėlam vandeniui. Gėlo vandens varikliai užtikrina patikimą veikimą įvairiems žvejams, valtims ir žvejybos stiliams. Tuo tarpu „MotorGuide“ sūraus vandens varikliai užtikrina našumą, vertę ir ramybę įvairiuose galios pasirinkimuose. „MotorGuide“ elektriniai varikliai sūriam vandeniui veikia itin tyliai ir yra atsparūs korozijai.


  „MotorGuide“ elektriniai inkaravimo varikliai sukonstruoti taip, kad lengvai ir tyliai pasiektų vietas, kur gyvena žuvys. Su elastingais komponentais - tokiais kaip nelūžtantys kompozitiniai velenai, standūs orlaiviams pritaikyti aliuminio laikikliai, nerūdijančio plieno įvorės pagrindinėse dėvėjimosi vietose, nelankstūs metaliniai pėdų pedalai ir 360° kampu atsegami tvirtinimai – „MotorGuide“ elektriniai inkaravimo varikliai užtikrina ramią kelionę net ir keliaujant ilgus atstumus.


  Intuityvios, žvejams patogios „MotorGuide“ funkcijos užtikrina, kad jūsų dėmesys liktų ties žuvimi. Turėdami tokius patogumus kaip pneumatinė „Zero-G Lift-Assist“ sistema, suderinamumas su HD+ universaliu sonaru ir pažangios GPS navigacijos galimybės, „MotorGuide“ velkamieji varikliai palengvina tiek protinį, tiek fizinį darbą, kuris neišvengiamas leidžiant ilgą žvejybos dieną ant vandens.
  „MotorGuide“ patikimumas yra neabejotinas naudojant šioje pramonėje lyderiauntį Pinpoint® GPS, kuris užtikrina 3 kartus tikslesnį inkaravimą ir navigaciją, palyginti su konkurentų produktais. Skaitmeninė energijos valdymo sistema sugauna šilumą kaip energiją, kuri kitu atveju būtų prarasta, tad „MotorGuide“ elektrinių variklių baterija tarnauja iki 5 kartų ilgiau.


  „Garant Boats & Yachts“ yra elektrinių „MotorGuide“ ir „Torqeedo“ valčių ir katerių variklių atstovas Lietuvoje, o specializuotas servisas atlieka šių variklių aptarnavimą bei garantinį remontą. „MotorGuide“ ir „Torqeedo“ valčių ir katerių varikliai yra rinkos lyderiai, kurių efektyviu veikimu neabejoja žvejai ir pramoginės laivybos mėgėjai.