Prekių katalogas

Pakabinami varikliai

 • Pakabinami varikliai skirti įvairioms valtims ir kateriams, jie transporto priemonei suteikia papildomo greičio ir praktiškumo. Pakabinamą variklį rekomenduojama rinktis atsižvelgiant į laivo korpusą ir atkreipiant dėmesį į laivo gamintojo nurodomą maksimalų leistiną galingumą bei kojos ilgį. Prekyboje turime nemažai didesnių pakabinamų variklių valdomų nuotoliniu būdu.

  Benzininiai pakabinami varikliai

  Benzininiai pakabinami varikliai – tai galingiausi varikliai rinkoje, kurių galia gali siekti net iki 600 arklio galių. Variklius geriausia rinktis atsižvelgiant į valties/katerio dydį ir variklio tikslą, kam jis bus naudojamas, žvejybai ar ilgiems pasiplaukiojimams, kruizams. Prekiaujame kaip nedideliais mažesnio galingumo valčių varikliais su rankiniu valdymu nuo 2.5 AG iki 20 AG, taip ir didžiuliais pakabinamais varikliais iki 600 AG, kurie valdomi nuotoliniu būdu ir skirti didesniems laivams. Siūlome „Mercury Marine“ bei „Suzuki Marine“ įvairaus galingumo valčių ir katerių benzininius pakabinamus variklius su nuotoliniu ar rankiniu valdymu. Visada galite kreiptis į mūsų specialistus, kurie jums suteiks visą dominančią informaciją ir padės tinkamai išsirinkti pakabinamą variklį jūsų laivui.

  Elektriniai varikliai

  Elektriniai varikliai yra tylesni, mažiau galingi, bet žymiai lengvesni, lyginant su benzininiais varikliais. Jie dažniausiai pasirenkami plaukiojant vandens telkiniuose, kuriuose draudžiama plaukioti su vidaus degimo varikliais. Jeigu norite ramaus pasiplaukiojimo, rūpinatės aplinka ir jums nereikalingas ypač galingas variklis, drąsiai rinkitės elektrinį, tai vienas iš geriausių pasirinkimų.

  Valčių varikliai

  Renkantis variklį valčiai svarbu atkreipti dėmesį į valties dydį, tipą, plaukiančių žmonių skaičių. Varikliai skirti valtims skirstomi į elektrinius ir benzininius galingumu nuo 2.5 AG iki 20 AG. Kokį variklį rinksitės priklauso nuo to, kokiuose telkiniuose plaukiosite. Taip pat variklio pasirinkimui didelę įtaką turi vėjo kryptys bei srovės stiprumas.

  Mūsų internetinėje parduotuvėje garantboats.eu galite užsisakyti ir įsigyti pakabinamų variklių „Mercury Marine“ ar „Suzuki Marine“ varomų benzinu arba elektrinių pakabinamų variklių „Motorguide“ ar „Torqeedo“ skirtų valtims ar nedideliems kateriams.

  Velkiavimo arba inkaravimosi varikliai

  Velkiavimo arba inkaravimosi varikliai puikiai tinka žvejybai. Nors, žinoma, šį variklį galite rinktis ir pasiplaukiojimams. Variklis valdomas bevieliu pulteliu, turi pneumatinę „Zero-G Lift-Assist“ sistemą ir pažangią GPS navigacinę sistemą. Inkaravimo (velkiavimo) varikliai palengvina protinį ir fizinį darbą, leidžiant ilgas žvejybos dienas ant vandens. Variklis veikia tyliai, tiksliai ir gali būti valdomas iš bet kurios vietos.

  Elektrinių variklių dalys

  Elektrinių variklių dalys – be jų neįmanomas variklio veikimas. Kiekviena variklio dalis turi savo paskirtį ir jai sulūžus, visa įranga gali nustoti veikti. Variklio ilgaamžiškumui ir tinkamam darbui užtikrinti, rekomenduojama periodiškai atlikti variklio būklės apžiūrą, laiku nustatyti bei pakeisti sugedusias dalis. Pas mus galite įsigyti įvairių elektrinių variklių dalių bei aksesuarų skirtų „Motorguide“ arba „Torqeedo“ elektriniams varikliams: variklio sraigtus, variklio apsaugas, krovimo kabelius, kabelių jungtis, prailginimus ir jų rinkinius, elektronines rankenėles, bevielius pultelius, baterijos įkroviklius ir pan.