Prekių katalogas

Plastikinės valtys

 • Kaina 4600.00  su PVM
  Kaina 5700.00  su PVM
  Kaina 5700.00  su PVM
  Kaina 16600.00  su PVM
 • Pioner plastikinės valtys – tai norvegiškas prekės ženklas, kuris įsitvirtino ne tik savo tėvynėje, bet ir Europos rinkoje. Šios valtys dažnai vadinamos plastikiniais laivais ar plastikiniais kateriais, yra itin populiarios. Apie šį prekės ženklą lengva atrasti daug patikrintų teigiamų atsiliepimų, jis garsėja skandinaviška kokybe bei patvarumu. Plačiai naudojamų Pioner 10, Pioner Maxi 12, Pioner 16 explorer ir kitų Pioner modelių savininkai iš tikrųjų džiaugiasi šiomis norvegiškomis valtimis, nes jos išpildo visus jų reikalavimus.

  Pioner plastikinių valčių asortimentas tinka naudoti tiek gėlame, tiek sūriame vandenyje. Pioner Maxi 12 ir Pioner 14 Active yra tik keletas iš mūsų modelių, kurie atitiks įvairiausius jūsų poreikius.

  Vienas iš didžiausių Pioner plastikinių valčių privalumų - modeliuojami rinkiniai. Visada yra galimybė pasirinkti spalvą, turėklus, konsolę arba pridėti dar daugiau kitų vertingų priedų. Taip galėsite susikurti unikalią ir visus jūsų poreikius atitinkančią plastikinę valtį.

  "Garant Boats & Yachts", esantis oficialus Pioner valčių atstovas, su savo ilgamete patirtimi katerių ir jachtų rinkoje garantuoja aukščiausios kokybės aptarnavimą ir profesionalią pagalbą su Pioner plastikinėmis valtimis. Tai reiškia, kad įsigiję Pioner plastikinę valtį iš mūsų elektroninės ar fizinės parduotuvės, galėsite jaustis visiškai ramiai dėl kokybės bei garantijos.

  Mes siekiame ne tik patenkinti jūsų žvejybos ir pramogų poreikius, bet ir rūpinamės aplinka. Pioner valčių gamybai naudojamos plastiko medžiagos, kurios yra perdirbamos. Taip pat Pioner plastikinės valtys laikosi griežtų aplinkosaugos standartų. Pioner valtys pagamintos iš rotaciniu būdu suformuoto polietileno. Dėl pasirinkto valčių gamybos metodo šios plastikinės valtys yra tvirtos ir lengvai prižiūrimos. Visos Pioner plastikinės valtys gauna Det Norske Veritas Germanischer Lloyd (DNV-GL) sertifikatą, kuris užtikrina visus saugumo reikalavimus.

  Pasitikėkite oficialiu Pioner valčių atstovu "Garant Boats & Yachts" ir atraskite, kodėl Pioner plastikinės valtys, įskaitant populiariausius Pioner Maxi 12 ir Pioner 10 ir Pioner 13 modelius, yra ypatingai mėgstamos visoje Europoje.