Prekių katalogas

 • Variklis - energijos rūšies keitimo įtaisas, verčiantis kokios nors rūšies energiją į mechaninę. Varikliai gali būti varomi garais, elektra, dyzeliu, benzinu ir pan. Be jų neįmanomas jokių transporto priemonių judėjimas.

  Kokie būna variklių tipai

  Varikliai būna dviejų tipų: stacionarūs ir pakabinami. Stacionarus variklis yra montuojamas laivo viduje ir yra tvirtinami prie laivo korpuso. Pakabinami varikliai, montuojami išorėje prie korpuso laivo gale. Jie gali būti varomi benzinu, dyzeliu arba elektra.

  Pakabinami varikliai

  Pakabinami varikliai skirti įvairių tipų valtims ir kateriams. Kateris su pakabinamu varikliu į reikiama vandens telkinio vietą atvyksta greičiau nei irklinė valtis.
  Mūsų internetinėje parduotuvėje www.garantboats.eu galite užsakyti ir įsigyti įvairaus galingumo pakabinamų variklių varomu benzinu arba elektra.

  Benzininiai varikliai

  Benzininiai varikliai valdomi rankiniu arba nuotoliniu būdu. Šie varikliai lyginant su elektriniais pasižymi didesne galia. Kuo didesnis variklis, tuo jis bus galingesnis. Mes prekiaujame „Mercury Marine“ ir „Suzuki Marine“ modelių varikliais, kurie pasižymi patikimumu, galingumu ir efektyvumu. Varikliai tinkami bet kokio dydžio valtims ar kateriams. Apie variklio gedimą gaunamas išankstinis perspėjimas, o tai leidžia išvengti problemos anksčiau laiko. „Mercury“ pakabinamiems varikliams yra taikoma 5 metų garantija, o „Suzuki“ pakabinamiems varikliams 3 metų garantija. Visi mūsų siūlomi varikliai yra keturtakčiai, su ilga arba trumpa koja, taip pat siūlome ir baltos spalvos pakabinamus benzininius variklius.

  Elektriniai varikliai

  Elektriniai varikliai šiandien jau tapo neatsiejama žvejybos dalimi, jie dažnai naudojami vandens telkiniuose, kuriuose draudžiama plaukioti su vidaus degimo varikliais. Elektriniai varikliai yra mažiau galingi lyginant su benzininiais, bet veikia tyliai, nekenkia aplinkai ir yra žymiai lengvesni. Pas mus galite įsigyti „Motorguide“ ir „Torqeedo“ elektrinius pakabinamus variklius, kurie pasižymi savo patvarumu ir universalumu. Šie varikliai yra našūs, lengvi bei atsparūs korozijai, todėl neabejotinai užtikrina ramią kelionę plaukiant net ir ilgus atstumus.

  Variklių sistemos

  Pakabinamo variklio darbui reikalinga kuro sistema, taip pat ir mechaninio arba hidraulinio valdymo sistema. Variklio kuro sistema užtikrina kad iš bako kuras patenka į variklį ir kateris arba valtis gali plaukti. Įvairūs teršalai arba priemaišos, kartu su kuru patenkančios į sistemą, gali ją suardyti, todėl ji turi būti kruopščiai prižiūrima. Pakabinamų variklių valdymas galimas su mechaninio arba hidraulinio valdymo sistemomis.

  Atsarginės variklių dalys

  Kad variklis tarnautų ilgai, būtina periodiškai atlikti jo apžiūrą: patikrinti sraigtą, įvertinti variklių sistemų būklę ir laiku pastebėti trūkumus. Įvairūs pakabinamų ir stacionarių variklių atsarginės dalys bei priedai parduodami atskirai leidžia tinkamai pasirūpinti varikliu, laiku pakeisti sugedusias dalis ir užtikrinti variklio ilgaamžiškumą.
  Siūlome platų „Mercury“ ir „Suzuki“ pakabinamų benzininių variklių bei stacionarių „Volvo Penta“ priedų ir atsarginių detalių pasirinkimą.

  Variklių aptarnavimo rinkiniai

  Įvairiems variklio remonto darbams ar periodiškam variklio aptarnavimui atlikti patogiausia yra įsigyti variklių aptarnavimo rinkinį. Tokie rinkiniai skiriasi pagal variklių galingumus ir moto valandas, dažnai būna skirti tam tikriems variklio modeliams. Mūsų internetinėje parduotuvėje lengvai rasite jūsų varikliui tinkantį aptarnavimo rinkinį „Mercury“ arba „Suzuki“ gamintojų.

  „Garant Boats & Yachts“ (UAB „Laivo Sandėlis“) yra oficialus „Mercury“, „Suzuki“, „MotorGuide“, „Torqeedo“, „Volvo Penta“ ir „Nanni Diesel“ variklių atstovas Lietuvoje. Atstovaujame platų variklių segmentą, kad galėtume kokybiškai ir greitai prisitaikyti prie Jūsų pageidavimų - parduodame ir tvarkome tiek pripučiamų žvejybinių valčių variklius, tiek pramoginių katerių, motorinių ir buriavimo jachtų variklius. Specializuotas servisas atlieka variklių aptarnavimą bei garantinį remontą.