Prekių katalogas

GPS įranga ir radarai

 • GPS įranga ir radarai yra esminiai įrankiai saugiam ir maloniam plaukiojimui. Navigacinė informacija, maršruto planavimas ir aplinkos stebėjimas užtikrina saugesnę ir malonesnę plaukiojimą laivu. „Raymarine“ yra didžiausias laivybos elektronikos gamintojas ir siūlo daugybę aukštos kokybės GPS įrangos ir radarų sistemų, taip pat priedų, pagerinančių jų funkcionalumą. Nesvarbu, ar esate patyręs valtininkas, ar tik pradedate veiklą, su „Raymarine“ rasite įrangą, kurios jums reikia, kad užtikrintumėte plaukiojimą įvairiuose vandenyse.

  Daugiafunkciniai ekranai

  Vienas iš pagrindinių GPS sistemos komponentų yra daugiafunkcis ekranas. „Raymarine“ yra pirmaujantis jūrinės elektronikos gamintojas. Žinomi dėl savo ekranų, kuriuose pateikiama įvairi informacija, įskaitant GPS padėtis, gylį, greitį ir oro sąlygos. Šie ekranai leidžia lengvai keliauti nepažįstamais vandenimis ir gauti aktualiausią informaciją gyvai.

  GPS antenos

  GPS antenos taip pat yra svarbi GPS įrangos dalis. „Raymarine“ GPS antenos pateikia tikslius ir patikimus GPS signalus į daugiafunkcį ekraną, todėl laivavedžiai gali būti tikri, kad gauna tikslią padėties nustatymo informaciją.

  Radarai

  Be GPS įrangos, radarai taip pat yra būtini saugiam ir efektyviam plaukiojimui. „Raymarine“ radarai yra žinomi dėl savo tikslumo ir patikimumo ir gali aptikti kitas valtis, kliūtis ir pavojus, kuriuos gali būti sunku pamatyti plika akimi arba esant prastam matomumui.

  Daugiafunkcinių monitorių priedai

  Siekiant pagerinti daugiafunkcinių ekranų funkcionalumą, mūsų elektroninėje parduotuvėje www.garantboats.eu rasite įvairių priedų. Tai yra davikliai, matuojantys vandens gylį ir temperatūrą, taip pat AIS imtuvai, teikiantys informaciją apie kitų laivų padėtį ir greitį. Turėdami tinkamus priedus, laivavedžiai gali pritaikyti savo GPS įrangą pagal savo poreikius.