Prekių katalogas

Suvenyrai ir idėjos dovanai

 • Mūsų elektoninėje parduotuvėje garantboats.eu lengvai ir greitai išsirinksite kokybišką, mielą dovaną ar suvenyrą laivo kapitonui, vadovui, bosui, draugui ar šeimos nariui. Nedūžtantys stalo serviravimo indai, įvairūs tekstiliniai gaminiai, stilingos interjero detalės bei kiti suvenyrai su jūrine tematika pradžiugins žmones, kurie vertina aukščiausią kokybę ir nepriekaištingą stilių. 

  Indai ir indų rinkiniai

  Itališka elegancija ir dizainu dvelkiantys „Marine Business“ jūrinės tematikos nedūžtantys indai puikiai tiks dovanoti katerio ar jachtos savininkui, laivo kapitonui, vadovui, bosui ar draugui. „Marine Business“ melamino indai, nedūžtančio stiklo dirbiniai bei stalo ir virtuvės reikmenys tinka ne tik katerio ar laivo interjerui, bet ir puikiai tarnauja sodo namelyje ar kemperyje. Taip pat šiuos nedūžtančius indus galima dovanoti nuosavo namo šeimininkams, nes juos patogu naudoti atviroje terasoje arba lauke šventės, vakarėlio ar pikniko metu. Jūsų mėgstamiausi gėrimai bei patiekalai atrodys itin skaniai ir patraukliai su "Marine Business" indais. Nepraleiskite progos pradžiuginti arba nustebinti savo artimuosius puikia dovana iš "Marine Business" nedūžtančių indų kolekcijos. 

  Tekstilės gaminiai

  Mūsų siūlomi jūrinės tematikos tekstilės gaminiai, rankšluosčiai, pledai, neslystantys kilimėliai - tai išskirtiniai katerio ar namų interjero aksesuarai, puikiai tinkantys dovanoti katerio savininkui, direktoriui, bosui ar draugui. Neslystantys jūrinio dizaino "Marine Business" grindų kilimėliai suteiks katerio ar bet kokios patalpos interjerui jaukią bei unikalią išvaizdą. Taip pat tokie neslystantys grindų kilimėliai puikiai tinka naudoti vonios patalpose arba prie baseino, ten kur yra didesnė rizika paslysti ant šlapio paviršiaus. Be to, šitie kilimėliai yra lengvai valomi, patvarūs bei kokybiški, todėl ieškant praktiškos ir stilingos dovanos "Marine Business" tekstiliniai gaminiai yra geriausias pasirinkimas. 

  Interjero detalės

  Ar jums patinka dovanoti originalias dovanas? Tuomet jums patiks mūsų unikalios bei stilingos interjero detalės, kurios suteiks katerio, laivo, jachtos ar namų interjerui išskirtinumo bei elegancijos. Jachtos bei katerio figūrėlės, jūrinio dizaino peleninės bei kiti jūrinės tematikos interjero aksesuarai pritrauks visų svečių dėmesį ir bus puikiu stiliaus akcentu ofise, namuose ar kateryje. Išskirtinė interjero detalė bus puiki dovana laivo kapitonui, vadovui ar bet kokiam jūsų draugui ar šeimos nariui, kuriam rūpi stilingas ir aukštos kokybės interjeras. 

  Dovanos iki 30 Eur

  Kartais reikia nebrangios bet kokybiškos dovanos arba mielo suvenyro draugui, mėgstamam kolegai, vadovui ar šeimos nariui. Mūsų siūlomi jūrinės tematikos puodeliai, gertuvės, figūrėlės, statulėlės, pakabukai ir  kiti suvenyrai suteks puikią nuotaiką bei tinkamai nuteiks naujos dienos pradžiai. Nebrangios jūrinio dizaino dovanos kiekvienam laivo ar jachtos kapitonui taps puikiu vasaros sezono prisiminimu namuose lauikiant naujų įspūdžių ant vandens pradžios.