Prekių katalogas

Katerio žiemojimas

 • Sezonui artėjant į pabaigą, reikia pradėti ruošti savo katerį, valtį arba variklį šaltajam sezonui arba „žiemojimui“. Tad natūralu, kad daugeliui mūsų klientų kyla daug klausimų: kaip tinkamai atlikti variklio konservavimą, kokias variklio priežiūros priemones reikia įsigyti, kaip paruošti katerį žiemai ir kur laikyti katerį arba valtį žiemos metu?

  Katerio bei varikio paruošimas žiemos sezonui apima daug reikalingų darbų: katerio nuplovimą, elektros sistemos patikrinimą, korpuso apžiūrą, variklio konservavimo darbus ir kitus. Visa tai reikalinga tam, kad kitą sezoną „neišlystų“ gedimai, kurie žiemos metu galėjo būti sutvarkyti. O variklio konservavimo darbai reikalingi variklio ilgaamžiškumui bei geresnei veiklai užtikrinti, todėl jiems taip pat turi būti skirtas ypatingas dėmesys.

  Mūsų daugiametę patirtį sukaupę specialistai jau ne vienerius metus ruošia variklius, katerius, valtis bei įspūdingo dydžio jachtas žiemos miegui, po kurio jos atgyja dar labiau pasiruošusios stebinti savo sugebėjimais šeimininkus. Tad visada galite patekėti savo laivo paruošimą žiemai ir saugojimą šaltuoju sezonu mums, bet, jeigu vis dėlto nuspręsite tai daryti patys, pateiksime Jums naudingus patarimus ir informaciją apie tai, kaip apsaugoti savo katerį bei variklį šaltu metų laiku.
    

  Priedas į vandens baką

  Būtina įsitikinti, kad turite tinkamus priedus į vandens baką. Šie priedai užtikrins, kad jūsų variklis ir vandens sistema būtų apsaugoti nuo šalčio poveikio. Būtina kruopščiai išvalyti vandens baką nuo kalkių likučių ir kitų nešvarumų, tam geriausia naudoti netoksiškus tankų, bakų ar rezervuarų valiklius. Taip pat patariame naudoti specialias priemones, apsaugančias rezervuarų ar bakų vandenį nuo užteršimo.

  Priedas į kuro baką

  Tinkamai išvalytas kuro bakas apsaugos jūsų variklio kuro filtrus, užtikrins variklio ilgaamžiškumą ir pagerins našumą bei degalų taupymą. Taip pat kokybiškas priedas į kuro baką pašalina ir apsaugo nuo dervos, anglies ir lako. Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite kokybiškas priemones kuro bako valymui, kurios Išskirtinai valo dumblą ir kitus kuro teršalus iš benzino ir dyzelino bakų. Šitos priemonės yra ekonomiškos ir labai efektyvios, padedančios išvengti brangių bako valymo kaštų.

  Konservavimo skystis

  Specialūs konservavimo skysčiai ir tepalai apsaugos variklį, variklio cilindrus, karbiuratorius ir kitus metalinius paviršius nuo korozijos, oksidacijos ir kitų pažeidimų. Taip pat konservavimo skysčiai užtikrina kad po ilgesnio „žiemojimo“ laikotarpio jie veiktų patikimai ir sklandžiai.

  Drėgmės surinkėjai

  Drėgmės surinkėjai padeda išvengti drėgmės susikaupimo valties ar katerio viduje, kuris gali sukelti pelėsį ir koroziją. Kateriams ar valtims siūlome rinktis didesnio dydžio drėgmės surinkėjus su specialiais sugeriančiais drėgmę kristalais, kurie padės jums išvengti nešvarumų, blogų kvapų, dėmių ar korozijos.

   

  Tinkamai paruošus variklį bei katerį žiemai, belieka išsirinkti kur laikyti laivą žiemos metu. Šiltos patalpos būtų prioritetas, nes jose yra mažesnė tikimybė, kad katerio korpusas bus sužalotas, o ir prekinė išvaizda patalpose bus lengviau išlaikyta. Mes siūlome galimybę saugiai laikyti jūsų katerį šiltoje ir kontroliuojamoje aplinkoje. Būsite užtikrinti, kad jūsų laivas išliks geriausios būklės ir bus pasiruošęs naujam sezonui. Rūpinkitės savo laivu žiemą, ir tai jums atsipirks ilgalaikėje perspektyvoje. Mes esame čia, kad jums padėtume sėkmingai įveikti šią žiemą ir pasiruošti naujiems nuotykiams ateinančią vasarą. 

  Registruokitės jau dabar, kad po to nebūtų per vėlu. Registruokitės numeriu +370 617 59573 arba rašykite laišką el. paštu kateriuservisas@garant.eu.