Prekių katalogas

Nedūžtantys stalo serviravimo indai ir kiti priedai

 • Itališka elegancija ir dizainu dvelkiantys „Marine Business“ jūrinės tematikos nedūžtantys indai pravers Jums Jūsų kelionių metu su kateriu ar jachta. „Marine Business“ melamino indai ir nedūžtančio stiklo dirbiniai, stalo ir virtuvės reikmenys, valčių, paplūdimio ir namų rankšluosčiai, pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų, turinčių ypatingų savybių. „Marine Business“ nesusibraižo, nedūžta, ilgai išlaiko skaidrumą bei tikro stiklo išvaizdą. Daugumą indų galima plauti indaplovėje. Naudokite šiuos patogius ir praktiškus indus ne tik savo kateryje, jachtoje ar valtyje, bet ir sode, sodo namelyje, name ant ratų ar kitose veiklose.

  Nedūžtančios melamino lėkštės

  Siūlome didelį pasirinkimą „Marine Business“ melamino desertinių, pietų bei sriubos lėkščių ir dubenių skirtingų diametrų, išmatavimų, pasižyminčių unikaliu dizainu. „Marine Business“ lėkštes lengva derinti prie interjero, jos tiks kiekvienam skoniui nes būna labai įvairių raštų: dvispalvės, vienspalvės, reljefinės, spalvotos arba tiesiog baltos. Lėkštės pagamintos iš aukštos kokybės melamino, atsparios kritimui, smūgiams ir įbrėžimams, taip pat šiuos indus galima plauti indaplovėje. Naudokite šias melamino lėkštes stovyklavietėje, jachtoje, kateryje, valtyje, terasoje arba namuose.

  Nedūžtantys melamino puodeliai

  Melamino puodeliai kavai arba arbatai su patogia rankena puikiai tinka idealiam pusryčiui jachtoje, kateryje, stovyklavietėje ar terasoje. Melamino puodeliai nedūžta, yra labai ilgaamžiški ir patogūs naudoti lauke. Dauguma kavos ar arbatos puodelių turi neslystantį pagrindą stabilumui užtikrinti. Galima rinktis ir specialius pusryčių arba kavos rinkinius su puodeliais ir lėkštutėmis. Lėkštėje yra ertmė puodeliui, kad jis negalėtų pajudėti ar apvirsti, kai nešamas prie stalo ar laive, jei pučia stiprus vėjas arba atviroje jūroje. Taip pat galite rinktis „Marine Business“ terminius puodelius, kurie puikiai tinka šaltiems gėrimams karštą dieną.

  Nedūžtančios stiklinės

  Įvairių dydžių bei dizaino nedūžtančios stiklinės puikiai tinka vynui, vandeniui, įvairiems gaiviesiems ar alkoholiniams gėrimams. Šios „Marine Business“ stiklinės pagamintos iš aukščiausios kokybės sintetinių medžiagų, yra atsparios kritimui ir įbrėžimams, tačiau atrodo lyg tikras stiklas. Poilsiaukite kateryje arba jachtoje saugiai, nesijaudindami dėl sudaužytų indų. Taip pat galite rinktis „Marine Business“ termines stiklines kurios puikiai tinka šaltiems gėrimams karštą dieną.

  Nedūžtančios vyno ir šampano taurės

  Nedūžtančios „Marine Business“ vyno arba šampano taurės yra pagamintos iš aukštos kokybės nedūžtančios medžiagos ir yra skirtingų dizainų, kad tiktų kiekvienam skoniui. Skaidraus stiklo nedūžtančios „Marine Business“ vyno arba šampano taurės puikiai tiks naudoti kateryje arba jachtoje, terasoje, sodo namelyje arba stovyklavietėje.

  Stalo serviravimo indai

  "Marine Business" stalo serviravimo indai - tai praktiški bei originalūs sprendimai skirti stalui papuošti ir sukurti ypatingą nuotaiką. Serviravimo indai pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų, jie puikiai dera su kitais "Marine Business" kolekcijų melamino indais ir nedūžtančio stiklo dirbiniais.

  Nedūžtančių melamino indų rinkiniai

  Nedūžtantys „Marine Business“ melamino indų rinkiniai skirti 6 arba 4 asmenims idealiai tinka naudoti kateryje, jachtoje, sodo namelyje ar stovyklavietėse. Rinkinyje yra 24 vnt. arba 15 vnt. indų tinkančių naudoti indaplovėje: pietų lėkštės, sriubos lėkštės, desertinės lėkštės, puodeliai ir dubenys. Rinkinyje taip pat yra kelioninis krepšys skirtas sudėti bei tvarkingai laikyti šiuos indus vienoje vietoje.

  Stalo įrankių rinkiniai

  "Marine Business" siūlo skirtingo dizaino 24 dalių nerūdijančio plieno stalo įrankių rinkinius su ABS rankenomis. Lengva derinti stalo įrankių rinkinius prie jau turimų serviravimo indų.

  Kelioniniai krepšiai

  Įvairios talpos neperšlampami „Marine Business“ krepšiai pagaminti iš dėmėms atsparios medžiagos yra puikus pasirinkimas kelionei arba išvykai su kateriu arba jachta. Galėsite su savimi pasiimti visus reikalingus daiktus nesijaudindami dėl jų saugumo ant vandens.

   

  Primename, kad „Garant Boats & Yachts“ gali užsakyti bet kokias prekes pagal Jūsų pageidavimus iš "Marine Business" katalogų: "Marine Business" lauko indų katalogas, "Marine Business" visų indų katalogas ir pristatyti jas tiesiai į Jūsų namus! Susisiekti dėl užsakymo galima el.paštu: eshop@garantboats.eu.