Prekių katalogas

 • Įprasta manyti, kad navigacinė įranga naudojama tik transporto priemonėse, bet taip nėra. Navigacinę įrangą galima priskirti bendro stebėjimo įrangai. Navigacinė įranga naudojama transporto priemonėse, orlaiviuose, jūrų laivuose, žvejyboje, bendraujant vienas su kitu, stebint aplinką.

  Pas mus įsigysite:

  GPS įranga naudojama transporto priemonėse padeda nepasiklysti mažai žinomose vietovėse. Ją naudotis itin paprasta, tereikia suvesti kelionės tikslą ir įrangos ekrane bus nurodomas konkretus važiavimo kelias. Grafinis kelvedys padeda kelionėje, nurodydamas kaip įveikti posūkius, sankryžas, atlieka maršruto pakeitimus, jeigu išsukama iš kelio.

  Jūriniai radarai skirti laivams identifikuoti ir sekti. Turint radarą saugiai nustatoma laivo padėtis, kad kelionės tikslas būtų pasiektas saugiai. Pas mus galite įsigyti “Garmin” ir “Raymarine” modelio radarų, kurie stebės jūroje esančius taikinius, paukščių pulkus vandens paviršiuje, leis nustatyti apsaugos zoną.

  Hidrauliniai ir buriniai autopilotai. Hidrauliniai autopilotai puikus pasirinkimas laivams su vienu varikliu ir hidrauliniu valdymu. Šie prietaisai prisitaiko prie laivo valdymo be papildomų naudotojų pakeitimų. Burinis autopilotas iš karto apskaičiuos ir leis pakeisti vairavimo komandas, sutaupant kuro ir padės greičiau nuvykti į paskirties vietą.

  VHV komunikacija dar kitaip žinomo kaip racija. Prekiaujame nešiojamomis ir stacionariomis racijomis. Racijos yra atsparios vandeniui, neskęstančios ir gali būti naudojamos bendraujant jūroje ir sausumoje.

  Echolotai yra puikūs žvejo pagalbininkai. Echolotų paskirtis - leisti pamatyti dugno struktūrą, esančią po vandeniu ir padėti surasti žuvis. Surastas žuvis žvejys mato prietaiso ekrane.

  Stebėjimo kameros skirtos gyventojų saugumui užtikrinti. Stebėjimo kamerų dėka nebaisu išeiti iš namų, palikti automobilį stovėjimo aikštelėje ar dirbti darbovietėje, nes įvykus nemalonioms situacijoms kameros jas užfiksuos.

  Esame įsikūrę Klaipėdos mieste. Jeigu neturite progos atvykti pas mus, turite progą apsilankyti internetiniame puslapyje www.garantboats.eu . Čia rasite įvairių kategorijų navigacinę įrangą. Įranga pristatoma visame pasaulyje, siūlome saugų atsiskaitymo būdą ir 14 dienų prekių grąžinimo galimybę. Visoms prekės taikoma 24 mėnesių prekės garantija. Norėdami papildomai pasikonsultuoti su specialistais, skambinkite telefono numeriu +370 694 47878 ir pasinaudokite nemokamos konsultacijos galimybe.