Prekių katalogas

 • Apsauga nuo druskos „Star Brite“ Salt Off

  Kodas: L63000-0165
  Gamintojas
  Star Brite
 • Koncentratas „Salt Off®“ yra specialiai sukurtas tam, kad greitai ir efektyviai pašalinti druskos nuosėdas nuo metalinių, stiklo pluošto, plastiko ar dažytų paviršių. Jame yra specialių polimerų, kurie jungiasi prie apdoroto paviršiaus, kad būtų išvengta būsimų nuosėdų susidarymo. Priklausomai nuo naudojimo, „Salt Off®“ galima purkšti tiesiai ant apdorojamo paviršiaus, tada nuplauti gėlu vandeniu arba tiesiog palikti vietoje 93932GF.

  Formulė yra saugi naudoti visose valtyse, transporto priemonėse, priekabose, laivų dalyse, varikliuose, žvejybos ir nardymo įrankiuose ir kt. Jis neįgraus, nesuteps ir kitaip nepažeis metalinių ar plastikinių paviršių. Puikiai tinka pašalinti sūraus vandens nuosėdas nuo valčių ir žvejybos įrankių, taip pat apsaugoti automobilius ar priekabas nuo žalos, kurią sukelia kelių druska. Salt Off® taip pat labai veiksmingai apsaugo jūrinius variklius, naudojamus sūriame vandenyje; Kai naudojamas su Salt Off® aplikatoriumi, jis nuplaus nuosėdas iš variklio aušinimo sistemos, kad padėtų užtikrinti maksimalų našumą ir tarnavimo laiką. Aplikatorius taip pat gali būti naudojamas norint lengviau užtepti „Salt Off®“ didelius plotus.

  Salt Off® galima įsigyti patogiuose, paruoštuose naudojimui, 22 uncijų purškimo buteliukuose, taip pat koncentruotuose, 32 uncijų ir 1 galono konteineriuose.

  Pašalina druskos nuosėdas nuo visų jūrinių paviršių. Naudojamas kaip variklio nuplovimas įvesties/išvesties ir pakabinamuose varikliuose. Nuplauna druskas, susikaupusias ant korpusų, denių, bėgių, bokštų, priekabų, nardymo įrangos, strypų, ritių ir kt. Siūlomas maišymo santykis automatiniams maišytuvams: 1:512 (1 OZ / 4 GALONAI) .

  Norėdami pašalinti druskos nuosėdas nuo išorinių jūrinių paviršių, priekabų, nardymo įrankių, meškerių ir ritių: užpildykite dozatoriaus taurelę iš Salt Off® aplikatoriaus (94100) su Salt Off® koncentratu. Pritvirtinkite vieną aplikatoriaus galą prie sodo žarnos, o kitą galą prie gaiduko tipo laistymo antgalio. Įsitikinkite, kad juoda aplikatoriaus rankenėlė yra padėtyje „Įjungta“, o mėlyna – „Mišinio“ padėtyje. Kruopščiai prisotinkite visus paviršius, kuriuos reikia apdoroti, leiskite Salt Off® įsigerti 5–10 minučių. Sunkias nuosėdas gali tekti lengvai nuvalyti. Nuplaukite švariu vandeniu ir leiskite apdorotiems paviršiams išdžiūti.

  Daiktų apdorojimas panardinant: Įpilkite 2–4 fl. oz. Salt Off® koncentrato 1 galonui gėlo vandens. Kelioms minutėms panardinkite apdorojamą gaminį, nuplaukite švariu vandeniu ir leiskite išdžiūti. Norėdami nuplauti vidinius ir užbortinius variklius: užpildykite dozatoriaus puodelį „Salt Off®“ koncentrato. Pritvirtinkite vieną aplikatoriaus galą prie sodo žarnos, o kitą – prie skalavimo įrenginio, skirto jūsų variklio tipui. Įsitikinkite, kad juoda aplikatoriaus rankenėlė yra padėtyje „Įjungta“, o mėlyna – „Tik vanduo“. Paleiskite variklį, kad pasiektumėte normalią darbinę temperatūrą. Pasiekę darbinę temperatūrą, išjunkite variklį ir pasukite mėlyną rankenėlę į „mišinį“ ir patikrinkite, ar tirpalas teka. Iš naujo užveskite variklį ir leiskite jam veikti, kol dozatoriaus puodelis taps skaidrus ir produktas bus sunaudotas.Salt Off® danga apsaugos variklį nuo rūdžių ir korozijos ateityje.

  PASTABA: Nelaikykite Salt Off® aplikatoriuje, kai nenaudojate.