Prekių katalogas

Autopilotas ,,Raymarine" EV-100, wheel

 • Autopilotas ,,Raymarine" EV-100, wheel

  Kodas: L113000-0083

  Raymarine evolution autopilotas EV-100 su p70Rs valtymo galvute, ACU-100 ir EV1 jutikliu. Į komplektą įeina EV1 kabeliai ir wheel drive. Šis autopilotas yra skirtas jachtoms.  

  Gamintojas
  Raymarine
 • Nereikalinga kalibracija! Tik instaliuokite ir daugiau negaiškite laiko kalibruoti. Valdykite savo laivus protingai - rinkitės ,,Raymarine" autopilotą jachtoms ir nesijaudinkite dėl kelionės vandeniu.

  Raymarine evolution autopilotas EV-100 su p70Rs valtymo galvute, ACU-100 ir EV1 jutikliu. Į komplektą įeina EV1 kabeliai ir wheel drive. Šis autopilotas yra skirtas jachtoms. Raymarine EV-100 wheel autopilotą labai lengva instaliuoti, todėl juo yra gera naudotis, nes nereikia daug laiko sugaišti besiruošiant kelionei. Geras autopilotas laivui yra toks, kuriuo lengva ir naudotis, o šis tuo ir pasižymi.

  Universalus, puikiai tinka su daugeliu ratų (wheel) tipų. Yra su paprastu ir tvirtu sankabos sukibimo mechanizmu. Dėl EV jutiklio/sensoriaus šerdies autopilotas automatiškai tobulėja ir prisitaiko prie jachtos valdymo be papildomų naudotojų pakeitimų.