Prekių katalogas

„Beneteau": Inovacijų ir meistriškumo lyderiai burinių jachtų pasaulyje

Kaip oficialus „Beneteau" atstovas, „Garant Boats & Yachts" didžiuojasi galėdama savo klientams pasiūlyti ir „Beneteau" burinių jachtų asortimentą. Nors anksčiau daugiau dėmesio skyrėme motoriniams kateriams, džiaugiamės galėdami pristatyti „Beneteau" burinių jachtų kokybę ir meistriškumą.

Burinė jachta

„Beneteau" jau daugiau nei šimtmetį yra jūrų statybos lyderė, o pramoginių laivų gamyba prasidėjo net 1960-aisiais. Šiandien kompanija siūlo platų burinių ir prabangių jachtų asortimentą, tinkantį visų tipų buriuotojams - nuo mėgstančių pramoginį plaukiojimą ir trumpas keliones iki mėgstančių sportinį buriavimą ir regatas.

Viena populiariausių „Beneteau" burinių jachtų linijų yra „Oceanis" serija, tapusi tarptautiniu kruizinių jachtų aukso standartu. Šios burinės jachtos turi neįtikėtinai stabilius korpusus, atvirus denius, lengvą valdymą, pritaikomą interjerą ir įrangą, kad plaukiojimas būtų kuo patogesnis ir malonesnis. Aštuoni „Oceanis" modeliai, kurių ilgis svyruoja nuo 31 iki 60 pėdų, užtikrins, kad kiekvienas buriuotojas ras ką nors sau.

Burinės jachtos

Daugiau kaip 40 metų dėmesio centre taip pat yra „First" burinių jachtų linija, kurios jachtos yra tvirtos, lengvai valdomos ir puikiai tinka buriuotojams, mėgstantiems sportinį buriavimą. Idealiai tinkančios pakrančių kelionėms, regatoms ir nuotykių pilniems plaukimams, „First" burinės jachtos jau skaičiuoja septintą kartą ir yra geresnės nei bet kada anksčiau.

Tiems, kurie ieško didelio našumo jachtų, „First SE - Seascape Edition" linija siūlo lengvas, didelio našumo burines jachtas, kurios suteiks tikrų lenktynių pojūtį ir kartu garantuoja saugų plaukimą. Lengvai velkama, montuojama ir nuleidžiama į vandenį, „First SE" linija puikiai tinka persikelti į įvairias buriavimo vietas regatų lenktynėms, tyrinėjimui ir plaukiojimui pakrantėmis.

Burinė jachta
 
Būtinai norime paminėti ir „Figaro" klasę. Tai yra vieno dizaino klasė, o tai reiškia, kad visos klasės jachtos yra pagamintos pagal tas pačias specifikacijas, todėl užtikrinama sąžininga konkurencija. Figaro 3 yra naujausias šios linijos modelis, kuriame įdiegta pažangi dangos technologija, užtikrinanti didesnį greitį ir didesnį našumą. Pavadinimas atkeliavo iš „Figaro" lenktynių, dar vadinamų „Solitaire du Figaro". Tai yra prestižinės vienviečių buriuotojų lenktynės, rengiamos kasmet nuo 1970 m. ir tapusios išbandymų vieta daugeliui perspektyvių buriuotojų. Daugelis buriuotojų pasinaudojo „Figaro" klase kaip laipteliu į didesnius lenktyninius laivus ir profesionalaus buriuotojo karjerą.

Galiausiai „Beneteau" taip pat siūlo prabangias burines jachtas „Oceanis Yacht" ir „First Yacht 53" linijose. Šias burines jachtas suprojektavo garsūs architektai ir dizaineriai, jos pasižymi prabanga ir rafinuotumu, kuriam sunku prilygti.

„Garant Boats & Yachts" dirbame tam, kad padėtume jums rasti tobulą burinę jachtą ar katerį, kuri išpildytų jūsų svajones. Nesvarbu, ar ieškote patogaus kreiserio, didelio našumo lenktyninės, ar prabangios jachtos, „Beneteau" turi visus atsakymus. Apsilankykite mūsų svetainėje, kad sužinotumėte daugiau informacijos apie „Beneteau" burinių jachtų asortimentą, ir nedvejodami kreipkitės į mus visais rūpimais klausimais.

Susidomėjote? Norite sužinoti daugiau? Parašykite mums!