Prekių katalogas

,,Beneteau“ turas Lietuvoje

Šio rugpjūčio savaitgaliai yra skirti tik Jums.

Mes norime Jus pakviesti susitikti Nidoje jau nuo penktadienio (liepos 31 dienos). Šis susitikimas bus kitoks. Pasimatykime vienoje gražiausių Lietuvos vietų ir atraskime tai, ko ilgai ieškojome. Kas linksmybių, kas ramybės, kas naujo katerio – visų šių norų tikrai bus įmanoma gauti.

2020 metų „Kuršių marių regata“ - tai didžiausias kasmetinis Lietuvos buriavimo įvykis. Tai šventė krante ir dešimtmečius skaičiuojanti tradicija, į kurią ir norime Jus pakviesti. Būsime su Jumis ir džiaugsmu dalinsimės iki rugpjūčio 2 dienos (sekmadienio), tad nepraleiski progos apsilankyti.

Mes jau paruošėme Jums pristatyti visas mūsų naujienas, naujus produktus, o renginio pagrindiniu akcentu taps ,,Beneteau Barracuda 8“ ir ,,Beneteau Flyer 7“ katerių paroda bei galimybė registruotis jais plaukti. Jūsų laukia specialios kainos tik šio renginio metu, tad nepraleiskite progos įgyvendinti norus. 

Kitą savaitgalį mes Jus vėl kviesime į Nidą pasimatyti su ,,Beneteau“ kateriais. Dar kitą savaitgalį susitiksime Kaune, o po jo Trakuose. Tik dėl to, nes norime skirti šiuos savaitgalius tik Jums. Bet daugiau informacijos suteiksime vėliau.

Liepos 31 – rugpjūčio 2 dienomis su mumis bus ir ilgametę patirtį sukaupusios kompanijos ,,Vadasiga“ baldų, kuriuos galėsite apžiūrėti.
Planuojantiems papildyti jachtos arba katerio indų asortimentą turime puikių žinių! Pas mus galėsite rasti dalį nedūžtančių indų bei peržiūrėti indų katalogą. Jeigu nebūsite dar apsisprendę pirkti, tai galėsite padaryti mūsų elektroninėje bei fizinėje parduotuvėse.

Pasimatykime savaitgalį prie Nidos Jachtklubo, kur pasidalinsime naujienomis bei puikia nuotaika!