Prekių katalogas

Boot Diusseldorf - didžiausia Europoje pramoginės laivybos paroda po stogu sugrįžta!

Po dviejų metų pertraukos sugrįžta didžiausia Europoje pramoginės laivybos paroda po stogu – Boot Diusseldorf! 

Tad nieko nelaukdami kalendoriuose žymime 2023 m. sausio 21 - 29 dienas ir keliaujame į Diuseldorf'ą!

Kaip pristato parodos organizatoriai - tai bus fantastiškas renginys, kuriame pamatysite meistriškus ir novatoriškus jūrinės pramonės kūrinius, žavingus gyvus pasirodymus ir žinoma, laivus, kurie užpildys net šešias sales – nuo motorinių katerių iki super jachtų.  

Ko tikėtis šiame įspūdingo dydžio pramoginės laivybos renginyje?

Renginio erdvėje veiks devynios zonos su skirtingais eksponatais, tad į ką pasižvalgyti rasite nepriklausomai nuo to ar jums artimiausias ekstremalus vandens sportas ar esate žmogus, kuris labiausiai vertina komfortą bei prabangą. Parodos erdvės užsipildys ir bus padalintos į šias 17 salių:

Motoriniai kateriai | 1,3,4 5 salės

Nesvarbu, ar jums labiau patinka maži, ar labiau sportiški, ar labiau mėgstate didelius ir prabangius ar jus domina tik išskirtiniai: šiose salėse pamatysite pačius įvairiausius motorinius katerius. Pasimėgaukite įspūdingu pasivaikščiojimu net po septynias motorinių katerių sales ir išsirinkite tą, kuris teiks jums didžiausią malonumą ant bangų.

  

„Tender“ ir „chase“ kateriai | 5 salė

Boot Diusseldorf taps pirmąja laivų paroda visame pasaulyje, kurioje veiks atskira salė skirta pramoginiams - super jachtas lydintiems „tender“ ir „chase“ kateriams.

  

Super jachtos | 6 salė

Prabangios jachtos iš aukščiausios klasės asortimento kviečia pasimėgauti visiška prabanga. Pastaraisiais metais ypač išaugo 20–25 metrų jachtų asortimentas. Čia pamatysite ir pasaulyje puikiai pažįstamas itališko subtilaus rafinuotumo Azimut jachtas.

  

Varikliai, įranga ir priedai | 10 ir 11 salės

Šiose dvejose salėse rasite ir tokių priedų kaip paprasčiausi fenderiai, ir aukščiausios klasės navigacijos prietaisų. Čia vyraus tikra jūrinės įrangos įvairovė.

 

Nardymo įranga | 12 salė

12-oje salėje galėsite patirti visus nardymo aspektus ir susipažinti su naujausia nardymo įranga. 2023 m. akcentas: visiškai naujas nardymo bokštas.

  

Kelonių agentūros | 13 ir 14 salės

Išpildykite savo svajonę apie tobulas atostogas prie vandens. Šiose salėse rasite geriausias kelionių agentūras ir paslaugų teikėjus – kelionių pasaulyje 13 ir 14 salėse. Mėgaukitės paplūdimyje, kurorte, atsipalaiduokite laive ar plaukiojančiame name. Čia rasite begalę įkvėpimo kitai atostogų kelionei – nesvarbu, ar tai kelionė kateriu, ar atostogos užsakomuoju reisu.

  

Irklavimo įranga | 14 salė

Tai erdvė, kurioje pajusite nuotykių ir laukinės gamtos dvelksmą! Tarp aukštų uolų ir medžių per salę vingiuos 90 metrų ilgio upelis, kuris įtekės į du didelius ežerus. Šioje erdvėje visa šeima galės išbandyti irklavimą baidarėmis ir kanojomis.

  

Burinės jachtos | 15 ir 16 salės

Buriavimas yra ir visada buvo daugiau nei tik sportas. Buriavimas reiškia tikrą aistrą – aistrą, kurią galėsite patirti patys dvejose įspūdingose salėse. Šiose salėse veiks nauja „ Pradėti buriuoti“ zona, kur ekspertai suteiks vertingų patarimų ir gudrybių, naudojamų buriuotojų pasaulyje.

  

Banglenčių sportas | 17 salė

Jei norite tiksliai žinoti, kas šiuo metu „ ant bangos“ , ateikite į banglenčių scenos susitikimo vietą 17 salėje. Neribotas banglenčių sporto veiksmas, kurį galėsite ir stebėti, ir jame dalyvauti, naujausios tendencijos ir, žinoma, daug linksmybių – tai bus išties unikali erdvė Diuseldorf parodoje.

  

Kaip nepasimesti šioje didžiulėje jachtų, katerių ir kito vandens inventoriaus parodoje?

Į šį klausimą atsakyti paprasta. Mūsų komanda bus neprilygstamu gidu šiame prabanga tviskančiame pramoginės laivybos renginyje. Ne tik padėsime visus eksponuojamus katerius ir jachtas apžiūrėti iš arčiau, bet ir patarsime, kuris laivas labiau atitiks jūsų poreikius. Kartu palyginsime ir įvertinsime skirtingų gaminitojų, skirtingų parametrų katerius ir jachtas. Po šio renginio turėsite kur kas platesnį vaizdą apie laivybą, katerių bei jachtų modelius bei jų pritaikymą. Trumpai tariant,  taps daug lengviau išsirinkti savo svajonių laivą.

Dėl detalėsnės informacijos ir registracijos į renginį susisiekite su mumis el. paštu: boats@garant.eu arba skambinkite +370 650 15261

Pramoginės laivybos pasaulyje tarp jachtų ir katerių suksimės 2023 m. sausio 21 - 29 dienomis.