Prekių katalogas

 • Elektrinis variklis Mercury Avator™ 7.5e SH (komplektas)

  Kodas: L51100-0010

  Šį variklio komplektą sudaro: elektrinis pakabinamas variklis Mercury Avator 7.5e SH su rankiniu valdymu (1001E011A), trijų menčių plastmasinis sraigtas Avator 7" (8M0199620), 110W įkroviklis, 1 kWh baterija (8M6010612) ir saugos diržas.

  AG
  3.5
  Gamintojas
  Mercury
  Įtampa, V
  48
  Kojos ilgis
  15" / 381 mm
  Modelis
  Avator 7.5e
  Valdymas
  Rankena
  Variklio svoris
  19.5 kg (be akumuliatoriaus) / 26.6 kg (su akumuliatoriumi)
  Galia
  1000 W (input) / 750W (prop shaft)
 • "Mercury" "Avator™ 7.5e" elektrinis pakabinamas variklis pasižymi švariu bei tyliu veikimu, jį valdyti yra ypač paprasta ir smagu. "Avator 7.5e" elektrinis variklis stebina net 80% mažiau perduodamu vibracijos lygiu bei 75% tylesniu veikimu nei panašaus galingumo (apie 3.5 AG) konkurentų modeliai. 

  "Avator™ 7.5e" galima įsigyti su nuotoliniu valdymu arba su valdymu vairalazde, variklis turi greitai prijungiamą akumuliatorių ir intuityvius valdiklius, kurie palengvina sąranką ir valdymą. "Avator™ 7.5e" išmaniosios funkcijos stebi akumuliatoriaus įkrovos lygį ir nuvažiuojamą atstumą, visi duomenys rodomi variklio ryškiame spalvotame ekrane, todėl keliaudami visada jausitės užtikrintai. 

  Kiekvienas "Avator" serijos pakabinamas variklis yra pagamintas iš apsaugančių nuo korozijos medžiagų ir dangų, taip pat naudojamų mūsų vidaus degimo varikliuose, todėl šie varikliai tinkami ir sūriam, ir gėlam vandeniui.  

  Veikimo laikas ir diapazonas.

  Remiantis bandymais su 4 m ilgio "Veer™ V13" valtimi (174 kg svoris be variklio), "Avator 7.5e" elektrinis užbortinis bortas gali važiuoti 60 minučių arba 8 km esant pastoviam pilnam droseliui, su viena visiškai įkrauta 1kWh baterija ir iki 19 valandų arba 54 km esant pastoviam 25% droseliui.*

  *Aplinkos sąlygos, valties tipas ir apkrova gali turėti įtakos eksploatacinėms savybėms. 

   

  Intuityvios bei novatoriškos "Avator™ 7.5e" variklio funkcijos: 

  • "Quick-Connect" akumuliatorius.

  1 kWh ličio jonų baterija neturi kabelių, kuriuos būtų galima prijungti. Ji slepiasi po viršutiniu gaubtu, taupydama vietą kateryje. Taip pat galite atsinešti turimą atsarginę bateriją, kuri akimirksniu gali užimti savo vietą.

  • Universali vairalazdė.

  "Avator" vairalazdė buvo sukurta taip, kad kiekvienas galėtų drąsiai perimti valdymą. Ji reguliuojama aukštyn, žemyn, kairėn arba dešinėn, kad būtų patogu vairuoti iš bet kurios padėties ar bet kuria ranka. Be to, vairalazdė yra sulankstoma ir lengvai tampa patogia nešiojimo rankena. 

  • Skaitmeniniai maitinimo ir perjungimo valdikliai.

  "Digital Power & Shift" nuotolinio valdymo pultai užtikrina greitą reagavimą be jokių dvejonių. Valdikliai yra trijų stilių, kad tiktų įvairioms centrinės ir šoninės konsolės tvirtinimo padėtims.

  • Stiprus skersinio srauto variklis.

  Pirmasis pramonėje skersinis srauto variklis sukuria didelį sukimo momentą be didelių pastangų. Dėl efektyvaus dizaino "Avator 7.5e" pakabinamas variklis sukuria 750 W galią atraminiame velene, tuo pačiu galėdamas pasiekti greitį ir pagreitį, panašų į "Mercury 3.5hp FourStroke".

  • Didelio efektyvumo sraigtas.

  "Avator" sraigtas yra pagamintas iš ypač patvarios, smūgiams atsparios kompozicinės medžiagos. Jo trijų ašmenų konstrukcija maksimaliai padidina trauką, kad akumuliatorius veiktų ilgiau, o triukšmas ir vibracija būtų minimalūs.