Prekių katalogas

GAL PLAUKIAM Į... KAUNĄ?!

Kada paskutinį kartą patyrėte tą malonų jausmą, kai pamatėte kažką naujo ir gražaus, kai buvote nustebę, nes supratote, kad tai, ką matote aplink, yra visai šalia, čia pat, Lietuvoje? Šiemet atnaujinti pažintį siūlo Kaunas – miestiečius ir jų svečius kviečia „Europos kultūros sostinė 2022“, kuri žada metus, kupinus kultūrinių ir laisvalaikio renginių. Ne išimtis ir mes: kviečiame jus į Kauną atvykti įdomiau ir maloniau – ne A1, o Nemunu, su savo asmenine vandens transporto priemone! Galime lažintis, kad tokio maršruto nesate bandę. Pakaks jį atidėlioti, juk geriausias laikas naujiems įspūdžiams yra DABAR!

 


Be to, kelionė Nemunu tikrai ypatinga – ar žinojote, kad Lietuvoje šiuo metu eksploatuojamų vandens kelių ilgis siekia 450 km? Tai pagrindinę Lietuvos automagistralę lenkia šiek tiek daugiau nei 100 km. Vidaus vandens kelių direkcija aktyviai dirba atnaujinant laivybą nuo Klaipėdos aukštyn Nemunu iki Kauno: modernizuota infrastruktūra, laivakelį žyminčios bujos, naujos degalinės ir sutvarkyti uostai – tai tik dalis naujovių, kurios jūsų laukia kelionėje Nemunu! O ką kalbėti apie kvapą gniaužiančius Nemuno vingių vaizdus nuo vandens ir galimybę iš naujo susipažinti su Lietuvos kraštovaizdžiu... Todėl ir siūlome jums patogesnį bei daug įspūdingesnį keliavimo būdą - katerį.

 


Džiaugiamės šiais pokyčiais ir tikime aktyvia laivyba Kauno regione, todėl atidarėme naują „Garant Boats & Yachts“ atstovybę Kaune. Čia, kaip ir Klaipėdoje, jums padėsime išsirinkti norimą katerį, pakonsultuosime ir atsakysime į visus iškilusius klausimus. Tai, kas kažkada buvo svajonė, dabar lengvai galės tapti realybe – susiekite su mumis tel. +370 650 15 261 arba el. paštu g.saulyte@garant.eu
Iki susitikimo Kaune!