Prekių katalogas

Garant Boats & Yachts x SNIP Yachting x Reese Marin

Per visus šiuos metus Garant Boats & Yachts misija buvo būti patikimu partneriu, teikiančiu aukščiausios kokybės paslaugas savo klientams.
Mūsų atsidavusi profesionalų komanda yra pasirengusi ir gali priimti bet kokį iššūkį. Mes mėgaujamės savo darbu ir darome viską, ką galime, kad pasiūlytume geriausias paslaugas, nesvarbu, perkate naują ar naudotą laivą, prižiūrite ar remontuojate. 

Bendradarbiavimas Garant Boats & Yachts x SNIP Yachting x Reese Marin - siekta galimybė dirbti kartu siekiant bendro tikslo ir naudos mūsų klientams, siekiant užtikrinti jų investicijas.

Siekdami patenkinti Targa laivų entuziastų poreikius, pagerinti jų patirtį ir užtikrinti ilgalaikį lojalumą - kompanijos sutarė dirbti kartu: dalintis žiniomis ir patirtimi, siekti didesnio efektyvumo ir paspartinti paslaugų plėtrą pasitelkiant sinergiją.

Snip Yachting France

Prancūzijos bendrovė SNIP Yachting veikia nuo 1973 m. ir šiuo metu visame laivybos pasaulyje yra pripažinta dėl savo profesionalaus požiūrio į šią verslo aplinką.
Reese Marin taip pat turinti daugiau kaip 40 metų darbo šioje srityje patirtį, kuri apima žinias apie naujų ir naudotų laivų pardavimą ne tik Danijoje, bet ir tarptautiniu mastu.

Dabar galime dar efektyviau pasiūlyti platų Targa laivų pasirinkimą pagal klientų užsakymus ir greičiau pasiekti norimą rezultatą.
Partnerystė užtikrins, kad geriausia Targa patirtis, praktika ir žinios bus naudingos mūsų vertinamiems klientams.

Leiskitės į kelionę ir būkite tikri - bendraujate su ekspertais!

Reese Marin Denmark