Prekių katalogas

Jūros šventė 2020 - keičiasi salono darbo laikas!

Jūros šventė 2020 – Pasimatymai su vėju!

Jau šį savaitgalį startuoja ilgai lauktoji „Jūros šventė 2020“, kurios širdyje būsime ir mes! Nors ši šventė buvo paliesta COVID-19 pandemijos, Klaipėdos miestas rado būtų kaip ją išlaikyti saugią, bet tuo pačiu ir nuotaikingą. Šios šventės širdyje, Priešpilio g. 9, šalia Kruizinių laivų terminalo, būsime ir mes! Jūrinės tematikos suvenyrai, kepuraitės bei autentika kvepiantis „Garant Boats & Yachts“ salonas pasiruošęs kartu su Jumis leistis į pasimatymą su vėju.

Jūros šventės 2020 programa

Informacija katerių savininkams

Kaip ir kasmet, taip ir šiemet bus uždaryta Priešpilio g., kuria mašina reikdavo nusigauti iki savo katerio saugojimo vietos. Priminimas Jums, mieli klientai, kad turėkite su savo katerio dokumentus ar mėlynąją įėjimo kortelę, kuri įrodys, kad Jūsų kateris stovi Pilies uostelyje, tada apsauga Jus praleis pro uždarytą punktą.
Šventės metu keičiasi salono darbo laikas
Mes derinamės prie Jūsų, todėl pačios šventės įkarščio metu dirbsime ilgiau! Šeštadienį pasimatykime nuo 10:00 val. iki 20:00 val.! Įsigykite ne tik reikalingos technikos Jūsų kateriui ar jachtai, bet ir suvenyrų, kepuraičių bei gaiviųjų gėrimų.

Šventės kodas – „Pasimatymai su vėju“

Nepaisant gerokai apkarpytų galimybių bei ne pačių optimistiškiausių nuotaikų pasaulyje, šiemetinė Jūros šventė neša pakankamai šviesią žinutę. Šiemetinės Jūros šventės moto vasariškai romantiškas – „Pasimatymai su vėju“. Kultūrinė programa, anot organizatorių, taip pat atitiks judrią ir nenustygstančią pajūrio vėjų dvasią. Beje, vėjams teks užtikrinti ir pavyzdingą uostamiesčio erdvių vėdinimą.

Pasak organizatorių, muzikinis, teatrinis bei šokio vyksmas liepos 24-26-ąją pasklis po visą senamiestį, numatyti pasirodymai neturės aiškiai fiksuotų ir programoje nurodytų vietų bei laiko žymų. Muzikantai, aktoriai, šokėjai auditoriją „gaudys“ pačiose netikėčiausiose vietose: sudomins, privers stabtelėti, pasidžiaugti ir paleis ieškoti naujų staigmenų – užuomina Jums, kad daugybe veiksmo vyks šalia mūsų, Kruizinių laivų terminale.

Tokia pat taktika bus pritaikyta ir šventės programos žvaigždėms, kurie įprastinėmis sąlygomis būtų karaliavę didžiosiose scenose – visi vakariniai koncertai migruos iš vietos į vietą ir neviršys rekomenduojamų saugių laiko limitų.
Svarbiu renginio akcentu taps Dangės upė, kurioje vyks tradicinė istorinių laivų ekspozicija „Dangės flotilė“, azartiškos vandens sporto varžybos bei muzikiniai pasirodymai laiveliuose. Kruizinių laivų terminalo krantines ir šiemet turėtų papuošti 6 istoriniai burlaiviai, Klaipėdą ir Jūros šventę atradę tarptautinio projekto „Baltic Sail“ dėka. Taip pat, nepamirškime Drakonų varžybų, kurių metu pasirodys ir „Garant Group“ įmonės komanda, palaikykime juos!

  - Žemėlapio šaltinis www.jurossvente.lt