Prekių katalogas

Kaip planuoti savo katerio paruošimą šaltajam metų sezonui?

Vėstantis oras primena, kad laivybos sezonas artėja į pabaiga, tad būtų laikas pradėti ruošti savo katerį ar variklį šaltajam sezonui, tik klausimas nuo ko pradėti? Kaip planuoti savo katerio paruošimą šaltajam metų sezonui?
Katerio bei jo variklio paruošimą žiemos sezonui sudaro daugybe faktorių, kurie prasideda nuo katerio nuplovimo, elektros sistemos patikrinimo, korpuso apžiūros ir taip iki variklio konservavimo darbų ir pan. Visa tai reikalinga tam, kad kitą sezoną „neišlystų“ gedimai, kurie žiemos metu galėjo būti sutvarkyti. O ar turite kur laikyti savo katerį? Šiltos patalpos būtų prioritetas, nes taip mažesnė galimybė, kad katerio korpusas bus sužalotas, o ir prekinė išvaizda patalpose bus lengviau išlaikyta.
Tad nuo ko pradėti? Mūsų pagrindinis patarimas, kad Jums nereikėtų daug mąstyti, kaip tinkamai pasirūpinti savo kateriu, skatiname užsiregistruoti pas mus konsultacijai, kurios metu galėsime aptarti visus įmanomus niuansus ir priimti tinkamus sprendimus.
Daugiametę patirį sukaupę specialistai jau ne vienerius metus ruošia katerius, valtis bei įspūdingo dydžio jachtas žiemos miegui, po kurio jos atgyja dar labiau pasiruošusios stebinti savo sugebėjimais šeimininkus.
Jeigu norite sužinoti, ką Jūs pats galite atlikti, kaip mes Jums galime padėti, kad laivas ne tik nepatirtų nusidėvėjimo, bet ir po tokio vėsaus laikotarpio būtų atnaujintas, jeigu kyla klausimas, kur žiemos metu laikyti laivą, registruokitės pas mus konsultacijai ir kartu surasime tinkamiausią sprendimą!

Registruokitės jau dabar, kad po to nebūtų per vėlu. Registruokitės numeriu +370 640 19 699 arba rašykite laišką el. paštu g.saulyte@garant.eu.