Prekių katalogas

Kas geriau? Pakabinamas benzininis variklis „Mercury“ F6 ar „Suzuki“ DF6?

Dažnai sulaukiame klausimo, kuo skiriasi pakabinami „Suzuki“ DF6 ir „Mercury“ F6 valties varikliai. Atsakymas paprastas - jie vienodi tik arklio galiomis, o visi kiti požymiai labai skiriasi, todėl šiuos ir dar daugiau skirtumų padėsime įvardinti ir leisime Jums suprasti šiuo trumpu straipsniu, kuo gi šie varikliai skiriasi.

Taigi kas yra geriau - „Suzuki“ ar „Mercury“? Vieno tikslaus atsakymo nėra, nes abu jie yra puikūs, tačiau jų savybės skiriasi, todėl, prieš perkant vieną ar kitą variklį, siūlome atkreipti dėmėsį į šiuos faktus:

  • Variklio svoris. Tai labai dažnas faktorius, dėl kurio klientai renkasi „Suzuki“ variklius. ,,Suzuki“ variklis yra lengvesnis 1 kg (24 kg) nei „Mercury“ variklis, kurio svoris yra 25 kg. Ar kada nors esate susimąstę, kodėl vienas variklis yra sunkesnis už kitą, nors arklio galia yra ta pati? Visa paslaptis slypi pakabinamo variklio korpuse. „Suzuki“ benzininio variklio viršutinė dalis yra plastikinė, o „Mercury“ variklio – metalinė. Pastarajam varikliui metalinė dalis suteikia ne tik papildomo svorio, bet ir tvirtumo. Atvirai tariant, jeigu Jums svarbu svoris, siūlyčiau rinktis elektrinį variklį, kuris yra ne tik lengvas ir tvirtas, bet ir taupus.
  • Kuro ir tepimo sistema, „sausas karteris“. Lyginant dviejų variklių kuro ir tepimo sistemas, lyderiu tampa „Suzuki“ valties variklis, nes jį galite guldyti ant visų variklio pusių (išskyrus koja į viršų), o „Mercury“ variklį galite guldyti tik ant vienos pusės, kuri yra pažymėta. Jeigu pasielgsite kitaip, išsilies tepalas;
  • Variklio komplektacija. Dažnai susiduriame su klausimu, kas sudaro variklio komplektaciją. ,,Ar ši kaina yra tik už variklį?“ – dažnai klausia klientai. Šių variklių komplektacijos skirtingos, tad tai sudaro ir kainos skirtumą:

     Pakabinamas valties variklis „Mercury“ F6 – variklio komplektaciją sudaro variklis bei jo tepalas;

     Pakabinamas valties variklis „Suzuki“ DF6 – variklio komplektaciją sudaro tik variklis, todėl, perkant „Suzuki“ variklį, reikia nepamiršti įsigyti 1l tepalo.

  • Garsas. Ne paslaptis, kad „Suzuki“ variklis dirba tyliau nei „Mercury“ variklis;
  • Greitis. Nors tai yra maža detalė, bet ji turi įtakos Jūsų pasiekiamam greičiui su šiais varikliais. Tiek „Suzuki“, tiek „Mercury“ variklių kojose yra anodai, kurie šiek tiek mažina „Suzuki“ pasiekiamą greitį, nes yra išsikišę iš variklio korpuso, o „Mercury“ variklyje šie anodai įleisti;
  • Kaina. Šis aspektas yra svarbus visiems. Šiuo metu „Mercury“ F6 variklis kainuoja 1 476 EUR, o „Suzuki“ DF6 1 408 EUR. Šis kainų skirtumas yra aiškus perskaičius aukščiau išvardintus punktus, bet pagrindinis kainos skirtumas tarp „Mercury“ ir „Suzuki“ yra pastarojo tepimo sistema, dėl kurios dažnas pasiruošęs mokėti didesnę sumą.

Kaip ir minėjau, šie varikliai atrodo labai panašūs, bet tuo pačiu yra skirtingi, todėl nuspręsti turėsite tik Jūs. Iškilo daugiau klausimų? Kreipkitės į mus numeriu +3706 5015 261 ir atsakysime į visus klausimus!

Neišeikite iš namų ir įsigykite variklį internetu. Jį Jums pristatysime per 48 val. visoje Lietuvoje!