Prekių katalogas

Kateriai ir jų modeliai. Kaip išsirinkti sau tinkamiausią?

Katerio įsigijimas, niekam nepaslaptis, yra atsakingas ir dėmesio reikalaujantis procesas. Svarbu įvertinti visus kriterijus, kad pasirinktas kateris tarnautų taip kaip tikimasi, suteiktų trokštamą komfortą ant vandens.
Kokį katerį pasirinkti, kokie katerių modeliai egzistuoja, į ką atkreipti dėmesį renkantis katerį: į šiuos klausimus pasistengsime jums atsakyti šiame straipsnyje. 

Katerių modeliai

Kaip ir automobiliai, kateriai gali būti skirstomi į tam tikrus modelius. Mes išskyrėme tris katerių tipus, kurie išpildo skirtingus kliento lūkesčius, o nuo to ir derėtų pradėti rinktis.

 1. Atviri ir greiti.

Pirmoje kategorijoje išskyrėme katerius, kurie yra atviri, greiti ir manevringi. Tai bowrider‘iai, spacedeck‘ai, sportiniai kateriai. Tokie katerių modeliai skirti mėgstantiems aktyvų laisvalaikį ant vandens, norintiems turėti greitą vandens transporto priemonę, kuri padės lengvai pasiekti norimą vietą. Taip pat tokio tipo kateriai yra išties tinkamas pasirinkimas norintiems pramogauti ant vandens, pvz. slidinėti, plukdyti pripučiamais vandens atrakcionais. Šiuos katerių modelius galima rinktis iš tokių gamintojų, kaip Saxdor, Quickislver, Anytec, Beneteau, Axopar

2. Pusiau atviri, su miegamuoju.

Norint praleisti porą dienų ant vandens, rekomenduotume rinktis pusiau atvirus katerius. Tokie kateriai vadinami kruizer‘iais, sundeck‘ais. Pusiau atvirame kateryje viršuje turėsite puikiai išplanuotą vietą pasimėgauti saulės spinduliais, pavakarieniauti, o kajutėje rasite dviems žmonėms įrengtą miegamąją zoną. Žinoma, norint didesnio komforto rekomenduojame rinktis katerį nuo 6-ių metrų ilgio. Kuo kateris didesnis, tuo daugiau patogumų galite tikėtis, pavyzdžiui, didesniame kateryje rasite ir virtuvėlę su dujine virykle, kriauklę, valgomąjį stalą ir kitus patogumus. Taigi, dviese su tokiu kateriu kelias dienas galėsite išties puikiai leisti laiką ant vandens ir net būdami svetimoje marinoje jausitės komfortiškai. Tokius katerius jums pasiūlys gamintojai  Quicksilver, Beneteau, Nordkapp, Axopar.

3. Kabininiai kateriai.

Galvojant apie ilgesnes keliones, apie atostogas kateryje, rekomenduotume rinktis katerius nuo 8-ių metrų. Tokie kateriai dar vadinami kabininiais. Rinkdamiesi iš kabininių katerių būsite tikri, kad jūsų kelionėms įtakos nedarys oras, kadangi turėsite išplanuotą erdvę po stogu. Tokiame kateryje nevaržomai galėsite praleisti net ir savaitę ant vandens, drąsiai keliauti į kitas marinas ir pažinti svečius kraštus. Planuojant keliones svarbu, atkreipti dėmesį, kad kateryje, kurį rinksitės, būtų visi reikalingi patogumai: miegamasis, virtuvėlė, tualetas, užtektinai erdvės daiktams laikyti. Žinoma, kuo didesnį katerį pasirinksite – tuo daugiau erdvės ir patogumų galite tikėtis. Katerius su kabinomis jums pasiūlys tokie gamintojai, kaip Targa, XO, Azimut, Beneteau.

Galiausiai, ragintume drąsiai klausti ir konsultuotis šio svarbaus pasirinkimo metu, juk išsirinktas kateris turi tarnauti jums taip, kaip svajojate. Nepamirškite, kad įsigijus katerį jums reikės ir vietos uostelyje, užpildyti reikalingus dokumentus, išmokti „įvaldyti“ savo naująjį katerį, todėl padrąsintume kreiptis į mus. Garant Boats & Yachts patyrusi komanda padės jums viso proceso metu: nuo katerio įsigijimo iki garantinio ir po-garantinio aptarnavimo, pagalbos pildant dokumentus.

Šiame katerių pasirinkime esame jūsų ilgametis patikimas draugas, kuris saugiai išlydės tyrinėti dar nepažintus jūros kraštus.

Norėdami pasikonsultuoti, kreipkitės  +37069557414  arba  +37068568894