Prekių katalogas

Katerio „Quicksilver“ 595 Activ pardavimas

2020 m. balandžio 27 d. į Drevernos uosta pristatėme „Quicksilver“ 595 Activ katerį, kuris nuo šiol turės naują šeimininką. Šis kateris buvo sukomplektuotas taip, kad tenkintų visus kliento lūkesčius pirmajam jo sezonui ant vandens.

Katerio komplektaciją sudarė pakabinamas variklis „Mercury“ F100, „Fusion“ muzikos sistema, „Raymarine“ navigacinė sistema, „Victron Energy“ dviejų akumuliatorių sistema ir kt. 

Susidėmėjote ir Jūs? Kreipkitės į „Garant Boats & Yachts“ vadybininkus el. paštu ar tel. numeriu +370 620 12953 kurie yra pasiruošę padėti Jums išsirinkti sezono pramogą!
  

2020 m. balandžio 27 d. į Drevernos uosta pristatėme „Quicksilver“ 595 Activ katerį, kuris nuo šiol turės naują šeimininką. Šis kateris buvo sukomplektuotas taip, kad tenkintų visus kliento lūkesčius pirmajam jo sezonui ant vandens. Katerio komplektaciją sudarė pakabinamas variklis „Mercury“ F100, „Fusion“ muzikos sistema, „Raymarine“ navigacinė sistema, „Victron Energy“ dviejų akumuliatorių sistema ir kt. Susidėmėjote ir Jūs? Kreipkitės į „Garant Boats & Yachts“ vadybininkus el. paštu ar tel. numeriu +370 620 12953 kurie yra pasiruošę padėti Jums išsirinkti sezono pramogą!