Prekių katalogas

Katerių servisas Klaipėdoje. Nauja, patogesnė vieta.

Naujajam Garant Boats & Yachts katerių servisui sparčiai įsikūrinėjant pakalbinome serviso vadovą Mindaugą ir jums trumpai pristatome katerių servisą Klaipėdoje. 

 
  • Kuo išskirtinė naujoji katerių serviso lokacija?

Visų pirma – naujojo katerių serviso patalpos daug didesnės. Bene didžiausias pliusas yra tai, kad katerių serviso patalpos yra su įrengta šildymo Sistema tad žiemos metu nereikalingas variklio konservavimas, kas leidžia sumažinti katerio išlaikymo kaštus. Anksčiau dalis katerių būdavo saugomi lauke, šis katerių servisas leis sutalpinti visus katerius po stogu.
Be to, patogi ir pati katerių serviso lokacija, kadangi kateriu Danės upe galima priplaukti beveik iki pat serviso – tai itin patogu.

Iki serviso galima atplaukti kateriu

  • Kaip rasti naująjį katerių servisą Klaipėdoje?

Katerių servisas yra įsikūręs Liepų g. 87h, Klaipėda. Artimiausiu metu atsiras kelio ženklinimas, kuris padės dar lengviau rasti katerių servisą.

 

  • Kokie kateriai aptarnaujami Garant Boats & Yachts naujame katerių servise?

Katerių serviso paslaugas teikiame Mercury, Suzuki, Volvo penta, Nani diesel, Motorguide, Torqueedo, Yanmar varikliams. Aptarnauti galime visus katerius, sveriančius iki 10 tonų. Žiemos sezono metu mūsų katerių servise taip pat saugiai peržiemoti gali bet kuris iki 10 tonų sveriantis kateris.

 

  • Kada galima kreiptis dėl katerio serviso paslaugų?

Garant Boats & Yachts katerių servise aptarnaujame darbo dienomis nuo 9:00 val. iki 18:00 val. Susisiekti galite telefonu +370 617 59 573 ir mūsų katerių serviso priėmėjas jumis pasirūpins. Iškilus skubiems klausimams ar prireikus pagalbos – esame pasiekiami 24/7 šiuo tel. nr.  +370 665 86 865, jums padės katerių serviso vadovas Mindaugas. Taip pat galite kreiptis per mūsų interneto svetainę užpildę užklausą, kurią rasite ČIA.

 

  • Ar Garant Boats & Yachts servisas teikia katerių saugojimo paslaugą žiemos metu?

Taip, kaip ir minėjome naujame katerių servise turime dideles patalpas jūsų katerių saugojimui žiemos metu. Tačiau saugojimas nėra vienintelis pliusas mūsų katerių servise, mes 100% paruošiame jūsų katerį artėjančiam sezonui. Atėjus pavasariui išplauksite su visiškai sutvarkytu ir naujam sezonui paruoštu kateriu.

 

  • Kokiais dar klausimais galima kreiptis į katerių servisą?

Kviečiame kreiptis bet kokias su kateriu susijusiais klausimais, nuo katerio kėbulo remonto iki techninių darbų sprendimų, įrengimo, interjero perdarymo ir kitų detalių. Teikiame ir laivų valymo paslaugas. Apie visas katerių serviso paslaugas galite skaityti ČIA. Taip pat galite kreiptis net ir paprasčiausių patarimų, mūsų komandos nariai visada pasiruošę padėti.

 

  • Ką patartų katerių serviso vadovas Mindaugas naujiems laivų savininkams?

Katerių serviso vadovas Mindaugas rekomenduoja kiekvienais metais atlikti katerio variklio aptarnavimą, kad katerio variklis ilgai tarnautų. Iš patirties galima pasakyti, kad jei atsiranda problema, dažniausiai tai bus susiję su katerio varikliu. Tam, kad šito būtų galima išvengti - verta kasmet atlikti katerio variklio aptarnavimą. „Variklis yra laivo pagrindas, laivo širdis,“ – sako Mindaugas.

 

  • Kodėl verta pasirinkti Garant Boats & Yachts katerių serviso paslaugas?

Garant Boats & Yachts katerių servisas visiems darbams suteikia garantiją. O svarbiausia - katerių servise dirba profesionalūs technikai, visi turintys bent 7 metų patirtį, kurią įgijo ne tik Lietuvoje bet ir užsienyje. Serviso vadovas Mindaugas žavisi genialiais technikų sprendimais, sumanumu ir atsidavimu savo darbui: „Jie padaro tai, kas kartais iš pirmo žvilgsnio atrodo neįmanoma.“


Pokalbį katerių serviso vadovas Mindaugas užbaigia šiais, išties visą esmę nusakančiais, žodžiais: „Didžiausias mūsų noras ir yra viršyti kliento lūkesčius“.


Serviso adresas:   Liepų g. 87h, Klaipėda
Kontaktai:   +370 617 59 573 arba siųskite Internetinę užklausą ČIA
Darbo laikas:  I - V 9:00 - 18:00 val.
Bendraukime Facebook'e