Prekių katalogas

Katerių varikliai - galingesniam katerių darbui

Kateris – tai laivas skirtas aktyviems pasiplaukiojimams, sportui arba kruizams, todėl ant jų gali būti dedami dideli bei galingi pakabinami varikliai. Katerių variklis skiriasi savo galia, kaina, modeliu, dydžiu. Kuo galingesnis variklis reikalingas, tuo jis bus ir didesnis. Siekiant nuplaukti greičiau kuo didesnius atstumus rekomenduojama rinktis galingesnį variklį. Katerių variklių rūšių yra ne viena: gariniai, elektriniai, benzininiai ar dyzeliniai.
Mūsų internetinėje parduotuvėje garantboats.eu galite užsisakyti ir įsigyti pakabinamų variklių varomu benzinu arba elektra. Šiame straipsnyje išsiaiškinsime kuo skiriasi benzininiai ir elektriniai pakabinami varikliai.

Benzininis ar elektrinis katerio variklis?

Benzininiai katerio varikliai valdomi rankiniu arba nuotoliniu būdu. Šie varikliai lyginant su elektriniais pasižymi didesne galia. Kuo didesnis variklis, tuo jis yra galingesnis. Mes prekiaujame savo vardą užsitarnavusiais Mercury Marine ir Suzuki Marine modelių varikliais. Šie varikliai pasižymi patikimumu, galingumu ir efektyvumu. Prekiaujame įvairaus dydžio pakabinamais varikliais, todėl bet kokio dydžio kateriui lengvai atrasime idealiai tinkantį variklį. Benzininis katerio variklis sunaudoja kuro nuo 1.1. L/h ir daugiau. Silpniausių variklių galia siekia 2.5 arklių galių, galingiausių gali siekti net iki 600 arklių galių. Kuo galingesnis variklis, tuo jūsų kateris skries greičiau.
Elektriniai varikliai dažniausia pasirenkami plaukiojant ar žvejojant vandens telkiniuose, kuriuose draudžiama plaukioti su vidaus degimo varikliais. Varikliai yra ne tokie galingi lyginant su benzininiais, bet yra tylesni, nekenkia aplinkai iryra lengvesni.. Pas mus, fizinėje ir internetinėje parduotuvėje galite įsigyti „Motorguide“ ir „Torqeedo“ elektrinių variklių, kurie pasižymi savo patvarumu ir universalumu. Šie varikliai yra atsparūs korozijai, našūs beilengvi, užtikrinantys ramią kelionę plaukiant ilgus atstumus.

Ypatingasis katerių variklis

Tinkamai parinktas variklis garantuoja galingesnį katerio našumą. Tačiau būtina atsiminti, kad variklio galingumas parenkamas pagal katerio dydį. Jeigu išsirinksite tinkamo galingumo variklį, tai kateris lengvai išlaikys savo stabilumą plaukiant tiesiai, apsisukant ar staigiai keičiant kryptį. Kiekvienas katerių gamintojas yra nurodęs koks variklis tinkamiausias tam tikram katerio modeliui.
Benzininiai varikliai dirba garsiau nei elektriniai, nes jie yra galingesni. Jeigu manote, kad galingas variklis jums nereikalingas ir ieškote netriukšmingo variklio, rinkitės elektrinį katerio variklį. Tačiau, jeigu vis dėlto norite įsigyti tylesnį benzininį variklį, paskambinkite mums ir mes rasime jums tinkamiausią modelį.

Kuo skiriasi „Mercury“ nuo „Suzuki“ katerių variklių?

Pas mus galite įsigyti „Mercury“ ir „Suzuki“ katerių variklius. Norime trumpai supažindinti su šiais nuostabiais varikliais ir aptarti jų skirtumus.
„Mercury“ varikliai:

  • Išskirtiniai, pagaminti pritaikant pažangiausias technologijas;
  • Patikimi, galingi ir efektyvūs, prie aukštų apsukų dirbantys ypatingai tyliai;
  • Platus variklių asortimentas - nuo mažiausios iki didžiausios arklio galios;
  • Varikliai pasižymi nuostabia akceleracija ir mažomis kuro sąnaudomis;
  • „FourStroke“ serijos varikliai suteiks geriausią galios, greičio, našumo ir patikimumo santykį, nepamirštant nedidelių eksploatacijos kaštų.

„Suzuki“ varikliai:

  • Pasižymi saugumu ir tvirtumu;.
  • Paprastai ir lengvai valdomi;
  • Prie žemų apsukų dirbantys ypatingai tyliai;
  • Platus variklių asortimentas - nuo mažiausios iki didžiausios arklio galios.

Tiek „Mercury“, tiek „Suzuki“ variklių gamintojai yra pelnę daugybę apdovanojimų už inovacijas ir modernius technologinius sprendimus. Mūsų specialistai pakonsultuos ir patars renkantis pakabinamą variklį savo kateriui, apsilankykite mūsų salone Klaipėdoje arba kreipkitės telefonu.