Prekių katalogas

Kodėl ,,Cranchi T36 Crossover“ labai tinka lietuviško tipažo žmogui?

Visų pirmiausia, pamėginkime apibūdinti lietuvį. Jis darbštus, mėgstantis prabangą, tačiau labai nemėgstantis permokėti už kokį nors produktą. Jeigu dabar kalbėtume apie ,,Cranchi T36 Crossover“ jachtą, atsilieptumėme labai panašiais žodžiais. Ši jachta yra sukombinuota tenkinti ir nuotykių ieškotojo poreikius, ir komfortą mėgstančių žmonių norus.

Ar Jums yra kada nors tekę jachta keliauti po įvairių pasaulio kraštų vandenis? Įsivaizduokite. Pradedate kelionę iš Klaipėdos. Viskas atrodo suplanuota, dviračiai pritvirtinti prie katerio stogo ir pirmąja stotele tampa Nida. Prisišvartuojate, išlipate, nusikeliate dviračius ir važiuojate Nidos miškais prie jūros, o temstant, kai jau tarsi nebegalite pavilkti kojų, grįžtate patogiai išsimiegoti nuosavame, prabanga dvelkiančiame kambaryje. O kitą dieną tiesiog ilsėdamiesi ant savo laivo denio gaudote saulės spindulius ir džiaugiatės vėsiu jūros vandeniu.

Po tokių dviejų dienų ir atgautų jėgų ir vėl norisi ieškoti nuotykių. Bet Nidą jau pamatėme. Galime plaukti į Kauną, bet šiame mieste irgi visai neseniai buvome. Tai gal plaukiame svetur? Kur nors, kur dar nebuvome. Ir užsimerkę bedame pirštu į žemėlapį, kuris parodys, kas bus mūsų tikslas. Žydroji pakrantė? Vokietija? Danija? O! Kiek galimybių! Kiek daug galima su šiuo kateriu keliauti. Ir visas keliones valdote tik Jūs...

Ir šis lietuvis tampa jau pasaulio žmogumi. Kelionės po dar nematytas šalis nepastebimai praplėčia Jūsų akiratį. Tokių kelionių metu vis gimsta naujų idėjų, randate atsakymų į svarbius klausimus. Ar bent įsivaizduojate, kokią naudą atnešate visai Lietuvai? Tokie žmonės, kaip Jūs, ir daro pozityvų pokytį mūsų mažoje Lietuvoje. Radę galimybę išvykti, Jūs parvežate ne tik mums naujovių, bet ir pats jaučiatės kupinas naujų idėjų, potyrių, galite kurti dalykus, kurių net nebuvote įsivaizdavę kurti.
Galingos, sukurtos ieškoti nuotykių ir naujų potyrių jachtos, galinčios tapti ir pirmaisiais namais, yra vertos dėmesio. Su tokiomis ne Jūs esate pasauliui, bet pasaulis Jums. Su tokiomis pasaulį pastebime nuspalvintą visai kitomis spalvomis, kurių dar neregėjome paletėje. Kiek mes dar daug nežinome... Ir kiek dar daug galima sužinoti. Bet tai padaryti galima tik turint galimybę. O ši atsiranda, kai turime tinkamą transporto priemonę šioms galimybėms pasiekti.

Išsirinkti "Cranchi" katerį galima čia.