Prekių katalogas

Kodėl ,,Torqeedo" variklius mėgsta aplinkos saugotojai?

Svarbu galvoti apie gamtą

2020 metais viena iš opiausių problemų yra tapusi gamtos išsaugojimo tema. Vis didėjanti žmonių populiacija pasaulyje kelia nerimą dėl gamtos taršos lygio. Švarios gamtos temą nagrinėjantys mokslininkai dažnai atkreipia dėmesį į variklius gaminančias įmones, dėl kurių pagaminamų produktų naudojimo dažnai kenčia gamta. Didelis išmetamų dujų kiekis, kaip yra žinoma, ardo ozono sluoksnį, todėl labai svarbu keisti produktų gamybą ir juos pradėti kurti protingai – taip, kad gamta būtų kuo mažiau teršiama.

Keliavimu vandeniu žaliu, švariu, aplinką tausojančiu stiliumi gali pasigirti vandens inventoriaus ,,Torqeedo” prekinio ženklo gamintojai. Apie gamtą galvoti kai kurie iš mūsų pradeda tik dabar, tačiau šio prekinio ženklo atstovai gamtos išsaugojimo svarbą suvokė jau labai seniai, prieš daugiau nei penkiolika metų, todėl dabar jie yra tapę itin patyrę elektrinių valties bei katerių variklių ekspertais.

Penktame pagal dydį Vokietijos Starnbergo ežere bet koks vandens transportas su vidaus degimo varikliais nuo seno buvo reguliuojamas itin griežtomis taisyklėmis. Tokie apribojimai įkvėpė dr. Christophą Balliną ir dr. Friedrichą Böbelį pradėti domėtis elektriniais valčių varikliais, kurie neterštų gamtos. Kai užgimė „Torqeedo“, tvarios technologijos ir elektromobiliai egzistavo tik svajonėse. Firma dar 2004 m. suvokė, jog elektrinių variklių gamybos svarba ateityje tik dar labiau išaugs. 

,,Garant Boats & Yachts“ internetinėje svetainėje iki šiol buvo galima rasti ,,Torqeedo“ prekinio ženklo įvairių modelių elektrinių variklių, tačiau nuo dabar džiaugiamės galėdami pristatyti daugybę naujų prekių, kurios puikiai tinka naudoti su aplinką tausojančiais šio prekinio ženklo elektriniais valčių varikliais. Papildėme asortimentą sraigtais, variklio apsaugomis, įkrovikliais, jungikliais, adapteriais, kabeliais, anodais ir daugybe kitų prekių, kurių jau galite pradėti ieškoti www.garantboats.eu internetinėje parduotuvėje arba užsukti pas mus į saloną, esantį Priešpilio g. 9, Klaipėdoje.

Naujos ,,Torqeedo" prekės:  Torqeedo priedai

,,Torqeedo" aplinką tausojantys elektriniai valčių varikliai: Torqeedo varikliai

Užsukite pas mus, esame arčiau Jūsų, todėl laukiame Jūsų Pilies uostelyje - mūsų naujuose namuose!