Prekių katalogas

Kodėl verta rinktis ,,Quicksilver“ pripučiamas valtis?

Pabėkime į gamtą pramogauti.

Vandens kelionės planavimas gali tapti net neįgyvendinamas, kai pasirenkamas netinkamas transportas keliauti, todėl mes norime Jus supažindinti su ,,Quicksilver“ pripučiamomis valtimis, apie kurias, regis, galima atsiliepti tik geriausiais žodžiais. Valties lengvumas, stabilumas ir dizainas, sukurtas lengvai manevruoti, yra pirmieji požymiai, kuriuos galima pastebėti, pamačius šią valtį. Su ja Jūsų poilsis gali tapti geriausia šios vasaros dalimi.

Pripučiamos valtys yra itin lengvos, todėl sunaudoja labai mažai degalų ir yra puikus variantas norintiesiems neišleisti didelio biudžeto tik kuro sąnaudoms. ,,Quicksilver“ pripučiamos valtys yra talpios – jomis galima plukdyti daugiau turto, dėl kurio saugumo nevalia bijoti. Dėl itin stabilaus korpuso šios valtys yra sukurtos būti patikimiausiu vandenų palydovu. Nesvarbu, ežeras, jūra ar upė, apie visus vandens telkinių privalumus bei minusus pagalvoję ,,Quicksilver“ gamintojai, pripučiamas valtis sukūrė būti patvarias visomis oro sąlygomis bei įvairiuose vandens telkiniuose.

,,Quicksilver" pripučiamos valtys yra pagamintos su aliuminio medžiagos dugnu. Pati valtis yra pagaminta iš itin tankios PVC medžiagos (net 1050 - 1250 g kv. m), kuri gali būti pilkos ir raudonos spalvų.

Galimybė valtis daug kur pritaikyti verčia jomis žavėtis ir svajoti apie būsimas keliones. Išplaukti žvejoti, gaudyti saulės spindulių ant vandens paviršiaus, iškylauti, aktyviai poilsiauti... Šiomis ir dar daugiau veiklų galima užsiimti laisvu laiku, kai yra pradedamos kelionės šia patikima ,,Quicksilver“ pripučiama valtimi.