Prekių katalogas

Kodėl verta rinktis ,,Raymarine Element" valties echolotą?

Žvejokite dar protingiau – matykite jūrų pasaulį ryškiai ir virš vandens paviršiaus.

Žvejyba užsiimantis žmogus žino, kad ryškus ir aiškus vaizdas valties echoloto ekrane yra vienas iš svarbiausių echoloto požymių. Žvejybos metu echoloto ekrane blankiai matomas vaizdas gali apkartinti kelionės valtimi bei kateriu poilsį, po kurio nebesinorės vykti žvejoti. Kad kelionė netaptų nemaloni, yra labai svarbu prieš kelionę protingai pasiruošti ir pasirinkti tinkamą valties bei katerio echolotą.

,,Raymarine“ produkcija žvejams yra viena iš rinkos lyderių dėl itin gerai sukomplektuotų siūlomų produktų. Kadangi šis prekinis ženklas skiria daug dėmesio žvejybinių echolotų gamybai bei jau pagamintų echolotų tobulinimui, jie yra nuolat atnaujinami, kad pateisintų visus žvejų norus. O jų būna įvairiausių! Todėl norime Jus supažindinti su ,,Raymarine Element“ echolotu ir papasakoti, kuo jis skiriasi nuo kitų echolotų.

Nors žvejybinio valties echoloto išvaizda labai nesiskiria nuo kitų, visgi yra vidinių patobulinimų, kurie verčia pasirinkti būtent šį ,,Element“ serijos modelį. 1.2 megahertzų CHIRP sonaro technologija suteikia galimybę matyti dar geresnės raiškos vaizdą, palyginus su tradiciniais šonų ir apačios skenavimo sonarais. 

Greitas keturių branduolių procesorius nustebins ir pačius nekantriausius žvejus. Jis specialiai sukurtas staigiam jūrlapių pakeitimui ir ryškiam 3D vaizdo matymui, padidinta „DownVision“, „SideVision“ ir „RealVision 3D“ serijų rezoliucija, vaizdavimo tikslumas ir žuvų identifikavimo lygis leidžia Jums aiškiai pamatyti dugno struktūras, augmeniją ir žuvis nuostabiame, realybei mažai kuo nusileidžiančiame skaitmeniniame atvaizde.

Dar vienas iš svarbiausių požymių yra echoloto paprastas naudojimas. Pasitaiko atvejų, kai yra sunku suvokti, kaip teisingai naudoti echolotą, tačiau su šiuo modeliu tokių problemų nepasitaikys. Paprastai naudojama LightHouse Sport operacinė sistema, kuri yra įmontuota žvejybiniame ,,Raymarine Element“ echolote, yra sukurta itin paprastam, lengvam ir lengvai išmokstamam naudojimui.

Verta rinktis paprastai naudojamus, ryškius ir tiksliai po vandeniu esantį vaizdą atkartojančius echolotus valtims, kad žvejyba visuomet būtų sėkminga.