Prekių katalogas

Mercury Marine pristato 8 - 9.9 AG EFI FourStroke ir ProKicker

Mercury Marine pristato atsinaujinusius 8 ir 9.9 AG EFI FourStroke ir 9.9 AG EFI ProKicker pakabinamus variklius. Šie atsinaujinę varikliai pasižymi nauja pažangia Mercury elektronine degalų įpurškimo sistema (EFI), kuri garantuoja lengvą užvedimą ir efektyvų darbą buriuotojams, žvejybos entuziastams ir profesionaliems meškeriotojams. 

„Pastaraisiais metais Mercury Marine pasiekė pakabinamų variklių efektyvumo viršūnę tobulindami 350–400 ir 600 AG Verado variklius, tačiau tuo pačiu metu dėmesys buvo sutelktas ir į naujos kartos mažesnio pajėgumo pakabinamų variklių kūrimą", - sakė Johnas Buelowas, Mercury Marine prezidentas.

„8 ir 9.9 AG serijos variklių atnaujinimas suteikiant šiems varikliams elektroninę degalų įpurškimo sistemą (EFI) vartotojams reiškia daugybę privalumų, tokių kaip greitesnis paleidimas ir geresnis degalų sunaudojimas, tai grindžiama mūsų įsipareigojimu nuolat tobulėti ir teikti aukščiausios kokybės produktus.“

Mercury Marine 8 -9.9 HP EFI Fourstroke varikliai

8 ir 9.9 AG EFI Fourstroke pakabinami varikliai

EFI technologija patikimai paleidžia variklį bet kokiomis oro sąlygomis. Nors tiek 8, tiek 9.9 AG EFI modelius galima įsigyti su rankine arba elektrine paleidimo sistema, rankinio paleidimo modeliams nereikia alkūninės baterijos, todėl naudojimas tapo dar patogesniu.

„Kai traukiate virvę, kad variklis būtų paleistas rankiniu būdu, automatiškai yra įkraunama visa elektros sistema, kad būtų paleistas uždegimas", - sakė Jimas Hergertas, Mercury Marine pakabinamų variklių iki 30 AG vyresnysis vadovas.

Mercury 9.9 AG EFI Fourstroke variklius galima įsigyti su nuotoliniu arba rankiniu valdymu, rankiniu arba automatiniu kojos pakelėju. Mercury 8 AG EFI Fourstroke serijos varikliai yra su valdymu rankena - perjungimas, droselis, vairavimas, rankinis pakreipimas ir variklio sustabdymo mygtukas – visas šias padėtis galima patogiai valdyti tik viena ranka.

Mercury Marine inžinierių komanda taip pat patobulino naujųjų 8 ir 9.9 AG EFI pakabinamų variklių korpusą panaudodami vibraciją bei garsą slopinančias medžiagas, įskaitant minkštos gumos laikiklius, kad vairavimas būtų ypatingai sklandus bei tylus.

Lengvi ir efektyvūs

Dėl EFI technologijos ir kitų patobulinimų šie varikliai užtikrina iki 27% geresnį degalų sunaudojimą nei ankstesni karbiuruoti to paties galingumo serijos modeliai. Šie pakabinami varikliai yra pakankamai lengvi, todėl juos paprasta transportuoti. Jie idealiai tinka bet kokiems spontaniškiems nuotykiams ant vandens, žvejybiniams kateriams ar pripučiamoms valtims. Naujieji 8 ir 9.9 AG pakabinami varikliai sukuria daugiau galios nei ankstesnės kartos karbiuruoti varikliai, o taip pat ir sveria daug mažiau negu kiti varikliai su įdiegta EFI technologija šioje klasėje.

Lengva priežiūra

Dėl įdiegtos EFI technologijos, šiuos variklius lengva prižiūrėti, nebereikia keisti alyvos filtro. Be to, nereikės reguliariai aptarnauti variklio veleno, o eksploatacijos metu nereikės reguliuoti vožtuvo, kad prailginti variklio darbo laiką. Naujuose varikliuose taip pat yra greitai prijungiamas gėlo vandens praplovimo priedas, kuris jungiamas prie įprastos sodo žarnos. 

Mercury Marine 9.9 AG EFI ProKicker varikliai

9.9 AG EFI ProKicker pakabinami varikliai

Mercury 9.9 AG EFI ProKicker pakabinami varikliai turi visus aukščiau išvardytus patobulintų 8 ir 9.9 AG variklių privalumus, bet taip pat siūlo ir papildomas funkcijas, sukurtas atsižvelgiant į profesionalių meškeriotojų poreikius. Mercury ProKicker didelės traukos keturių menčių sraigtas užtikrina puikų valdymą, leidžiantį meškeriotojams rinkti tikslius velkiavimo greičius. Naujajame EFI modelyje taip pat yra patvari Mercury Command Thrust pavarų dėžė, užtikrinanti ilgaamžiškumą, bei standartinis galios pakreipimas.

"Jūs tiesiog paspaudžiate mygtuką ir jis be vargo pakelia variklį, kai norite vairuoti su standartine pagrindine galia", - sakė Hergertas.

Nesvarbu, ar vejatės dideles žuvis, ar didelius nuotykius, naujieji Mercury 8 - 9.9 AG bei 9.9 AG ProKicker pakabinamų variklių modeliai, aprūpinti naujos kartos EFI sistema, užtikrina patikimus startus ir tylų, efektyvų darbą nerūpestingoms dienoms ant vandens.

 

Šaltinis: https://www.mercurymarine.com/us/en/about-us/news/all-new-efi-fourstroke-and-prokicker-outboard