Prekių katalogas

Metas išpildyti savo svajones!

Svajoji poilsiauti nepriklausomai nuo kasdien besikeičiančių keliavimo apribojimų, džiaugtis vasaros vakarais ant vandens, patirti laisvę ir adrenaliną skrodžiant jūros bangas, atsipalaiduoti po kasdienės rutinos ir praleisti kokybišką laiką su šeima ar draugais?  Vienintelis Tavo darbas: papasakoti mums apie savo svajonę. O mes padarysime viską, kad ji išsipildytų.  

--> Skambinti  

--> Susisiekti el. paštu 

Sveikas atvykęs į neapsakomų įspūdžių pasaulį ant bangų!

Susipažinkime. Mes esame virš 13 metų pramoginės laivybos sektoriuje dirbanti įmonė, sukaupusi didžiulę patirtį ir subūrusi savo srities profesionalų komandą. Padėsime Tau atrasti geriausiai Tavo poreikius atitinkantį laivą: patarsime nuo ko pradėti, į ką atkreipti dėmesį, asistuosime tvarkant dokumentus, pildant prašymus dėl vietos uostelyje, atliksime laivo patikrą, rūpinsimės jo priežiūra bei švara, saugosime žiemos sezono metu ir ruošime vasaros sezonui.

Vienintelis Tavo darbas:  papasakoti mums apie savo svajonę. O mes padarysime viską, kad ji išsipildytų. 

Laukiame Tavęs Klaipėdoje, Priešpilio  g. 9, arba atsiliepsime ir atrašysime šiais kontaktais: 

Susisiekti el. paštu s.sakalinis@garant.eu

Skambinti +37068568894 
Dar apie mus verta žinoti, kad atstovaujame pasaulyje plačiai žinomus katerių ir jachtų ženklus: Azimut Yachts, Cranchi, Sealine, Beneteau, Axopar, XO, Anytec, Crestliner, Ockelbo, Quicksilver, Pioner ir t.t.
Katerius pristatome ne tik visoje Lietuvoje, bet ir ten kur pageidauja klientas. Padedame įvertinti devėtą katerį ar jachtą bet kurioje pasaulio vietoje.
Sertifikuotas servisas atlieka garantinius katerių ir jachtų aptarnavimus.

Kviečiam svajoti kartu ir su mumis atrasti vandens pramogų pasaulį!