Prekių katalogas

,,Beneteau Antares 8“ kateris yra itin svetingas savo šeimininkui.

Nors ir nėra itin didelis, jis gali tapti komfortiškiausiais namais ant vandens paviršiaus. Sugebantis pamaloninti net ir ilgų kelionių nemėgstančius žmones, nes jų metu plaukimas juo tampa tik besimėgavimu minkščiausia jūra, o ne laukimu, kada atvyksite į pasirinktą tašką.

Estetiško dizaino kateris taip pat buvo statytas ir dėl to, kad patenkintų vieną svarbiausių tikrų katerių žinovų tikslų – pasiekti didelį greitį ir aštriai pjaustyti bangas. V formos katerio priekis yra labai ištobulintas, tad pasiekiamas maksimalus bangų ,,laužymas“ plaukiant.

Katerio kabinoje galima rasti viską, ką ir norisi vandens transporto priemonėje matyti. Plačias slenkančias stiklines duris pravėrus, pamatomas gerai įrangtas gyvenamasis plotas. Modernaus dizaino, aukščiausios klasės baldai: stalas, sėdėjimo vieta, miegamosios vietos, itin patogi kapitono kėdė, vonios kambario įranga, virtuvės baldai, įskaitant ir viryklę bei kriauklę. 

Saulės vonių mėgėjams ir žvejybos entuziastams kateris yra pritaikytas puikiai. Išorėje esantys suolai su stalu iš skaniausios valgymo vietos tampa plačiai išskleidžiama patogiausia deginimosi vieta. O kad žvejyba nebūtų varginanti, šia pasirūpins itin atsargiai ir tiksliai sukomplektuoti priėjimai prie vandens, skirti pasiekti didžiausią komfortą.