Prekių katalogas

Naujasis "Sea Ray" kateris - "SLX 280 Outboard"

Majamyje vykusioje Tarptautinėje laivų parodoje “Sea Ray” pirmą kartą pademonstravo savo naująjį "SLX 280 Outboard" su pakabinamu varikliu.

Sea Ray naujas modelis - SLX 280 OB kateris

“Sea Ray” naujuosius metus pradėjo tikrai stipriai. Pristatytas visiškai naujas "SLX 280 Outboard" su pakabinamu varikliu. Be šio katerio, Majamyje vykusioje parodoje, buvo galima išvysti ir dar 10 modelių: iš "Sundancer", "SLX", "SDX" ir "SPX" serijų. Tarptautinė Majamio laivų paroda (MIBS), kaip vienas didžiausių laivų ir jachtų renginių pasaulyje, pritraukia šimtus tūkstančių dalyvių ir 1000+ prekinių ženklų ambasadorių. 

„Šiais metais MIBS parodos dalyviams pristatome išskirtinę patirtį – galimybę pirmiesiems pamatyti visiškai naują "SLX 280 Outboard“, – sakė Keith Yunger, "Sea Ray" prezidentas. „Šis kateris yra naujausias "Sea Ray" žingsnis link naujos kartos sportinių katerių evoliucijos.”

 

 

"SLX 280 Outboard" stebina savo šiuolaikiškumu ir sportiškumu. Technologinių inovacijų nestokojančių kateriu plaukti bus patogiau nei bet kada. Prabangi ir ergonomiška kabina su atnaujintomis erdvėmis, praplatintu deniu, patobulinta saugykla ir sėdynėmis tikrai nustebins. Su šeima ir draugais galėsite bendrauti patogioje U formos atsisėdimo vietoje. Pasirenkamas Power Tower sukurs apsaugą nuo saulės ir suteiks daug vietos pasidėti vandenlentėms ar vandens slidėms. Sulankstomas kabinos stalas suteiks dar daugiau vietos. Išdidintas denis su integruotu šaldytuvu ir skyriais daiktams leis visiškai atsipalaiduoti ant vandens.

Du "Mercury 250 AG Verado" varikliai užtikrina sklandų "SLX 280" valdymą. Technologijų aukso standartai “Digital Dash” su dviem “Simrad” jutikliniais ekranais ir “Fusion” stereofoninė sistema - viskas ko ieško katerių savininkai. Žinoma, "SLX 280" įranga gali būti atnaujinta ir keičiama pagal kliento pageidavimus.

Sea Ray SLX kateris ir banglentė
 
Taip pat parodoje pademonstruotas "SLX 260 Surf" sujungia naująjį "SLX 260" su novatoriška banglenčių technologija sukurs unikalų potyrį nuotykių ieškotojams. "Surf" sistema, kurią varo "Mercury MerCruiser 6.2L MPI ECT" variklis su į priekį nukreipta "Bravo Four S" pavara, kels idealias bangas vandenlenčių myletojams. Valdymu pultas leis reguliuoti paliekamą bangą ir netgi sukurti bangas triukams ir šuoliams. "SLX 260 Surf" taip pat nestokoja aukščiausios kokybės funkcijų, įskaitant vandens sportui pritaikytą bokštelį su Bimini viršumi ir panardinamą laiptelį, kuris palengvins patekimą ir išlipimą iš vandens.

Be to, MIBS parodoje buvo pristatytas "Sea Ray" dizaino centras, suteikiantis dalyviams galimybę sukurti savo svajonių valtį. Iki šiol tokia pasirinkimo laisvė buvo matoma tik prabangių automobilių salonuose. Dizaino centre bus galima iš arti pažvelgti į spalvų gamą, apmušalų spalvas, grindų dangos variantus ir kt. Dalyviai gali naudoti „Build-A-Boat“ kioską norėdami pasirinkti modelį, keisti savo parinktis ir stebėti, kaip jų svajonių kateris tampa realybe.