Prekių katalogas

Mercury ir Suzuki pakabinamų variklių aptarnavimo centrai Klaipėdoje ir Kaune!

Dabar „Mercury“ ir „Suzuki“ variklių aptarnavimo paslaugos teikiamos Klaipėdoje ir Kaune!

Dar visai neseniai galėjome Jums pasiūlyti katerio bei valties variklio aptarnavimo paslaugas tik Klaipėdoje. Išgirdę Jūsų pageidavimus, operatyviai reaguojame ir plečiame servisą ir į Kauną.

Garantinį pakabinamo variklio aptarnavimą nuo šiol atliks patikimas mūsų padalinys Kaune. Kokybiškos techninės priežiūros paslaugos bus atliekamos ne tik Klaipėdoje, bet ir  Kaune.

Įsigijus „Mercury“ ar „Suzuki“ pakabinamą benzininį variklį fizininėje „Garant Boatas & Yachts” parduotuvėje Klaipėdoje arba el. parduotuvėje www.garantboats.eu , jo garantinį aptarnavimą galėsite atlikti arčiausiai Jūsų esančiame mieste!

Kodėl Jums tai naudinga?

  • Taupome Jūsų laiką

Įsigijus pakabinamą „Mercury” ar ,,Suzuki” variklius, jų garantinį aptarnavimą galėsite atlikti arčiausiai Jūsų esančiame servise.

  • Išsaugokite variklio garantiją

Nebesukite galvos, kur reikės atlikti variklio aptarnavimą – rinkitės arčiausiai Jūsų servisą, kuriame variklio aptarnavimas bus atliekamas tik originaliomis detalėmis, todėl variklio garantija liks galiojanti*.


Registruokitis į servisą šiais adresais:

Kaunas: R. Kalantos 124, Kauno Žalgirio Jachtklubas
Darbo laikas: I-V 08:00-18:00, 
Tel. nr. +370 630 04499 
El. Paštas m.laurinaitis@garant.eu 

Klaipėda: Liepų g. 87H, 
Darbo laikas: I–V: 8:00–17:00 val
Tel. nr. +370 617 59573
El. Paštas kateriuservisas@garant.eu

 

 

 

*Teisės į garantiją netenkate, kai variklį tikrinate kitame servise. Veždami variklius į vieną iš 2 išvardintų punktų, garantija liks galiojanti.