Prekių katalogas

Naujieji ,,Raymarine Axiom+" multifunkciniai displėjai

Žvejoti dar niekuomet nebuvo taip paprasta.

Ar Jums yra tekę naudoti galingą multifunkcinį displėjų? Naujieji ,,Raymarine Axiom+“ yra paruošti tikriems nuotykiams!

,,Raymarine” LightHouse jūrlapiai su dinamiškomis matymo galimybėmis ir ryškiu satelitiniu vaizdu yra sukurti tam, kad žvejyba ir navigavimas vandenyje taptų dar paprastesni.

                                                              

,,Axiom Plus“ garsėja galingiausia ir lengviausiai naudojama iki šiol sukurta Raymarine MFD operacine sistema.

Keturis kartus padidintas GPS jautrumas ir įtaisytas RealVision 3D sonaras yra patobulinti dėl dar geresnio povandeninio pasaulio matymo. ,,Axiom+“ modeliai yra 25% ryškesni nei iki šiol sukurti ,,Raymarine“ multifunkciniai displėjai.

                                                                

Ekranai yra padengti nano sluoksniu, todėl yra atsparūs vandeniui, aliejui, purvui ir kitoms teplioms dangoms, o displėjaus lietimas pirštu yra daug tikslesnis. IPS displėjaus technologija leidžia dar ryškiau matyti vaizdą. 

Daug apdovanojimų pelnę, galingi, patikimi, geriausi iki šiol sukurti ,,Raymarine Axiom +“ multifunkciniai displėjai, echolotai, valčiai bei kateriui yra įrengti su labai greitai reaguojančiu keturių branduolių procesoriumi, suteikiančiu galimybę lengvai pakeisti jūrlapius.

                                                            

Šiuos naujuosius "Raymarine" Axiom+ multifunkcinius navigacinius displėjus rasite mūsų internetinėje parduotuvėje https://bit.ly/garantaxiom .