Prekių katalogas

Naujiena rinkoje - nedūžtantys ,,Marine Business" indai

,,Marine Business” kompanijos, įkurtos 1985 m. Ispanijoje, jachtų ir katerių indų jau galite rasti pas mus!

Ši įmonė specializuojasi jūrinių aksesuarų gamyboje tam, kad kelionės vandeniu taptų patogios. Dėl šių indų naudojimo patiriamas labai didelis komfortas plaukiant jachta bei kateriu. Kadangi indai yra gaminami iš melamino, MS bei kitų medžiagų, dėl jų sudužimo nereikia jaudintis. Šios medžiagos yra itin patvarios atlaikyti net stipriausius smūgius.

Dažnai plaukiant laivu yra svarbu ne tik turėti atsparių smūgiams indų, tačiau svarbu atkreipti dėmesį, jog šie neslystų nuo paviršiaus. Tokių neslystančių indų galite jau rasti ir mūsų parduotuvėje.

Praktiški, ypatingo dizaino ir puikios kokybės nedūžtantys indai gali būti daug kur pritaikomi. Pasirinkti juos papildant savo sodo namelio indų asortimentą yra puiki idėja. Šie yra ne tik praktiška namų detalė, kurią norisi naudoti kasdien, tačiau ir gražus namų aksesuaras, galintis visiškai pakeisti interjerą.

,,Marine Business“ kompanija yra labai vertinama ne tik dėl kuriamų indų. Pažvelgę į šios kompanijos siūlomą asortimentą iškart galima suprasti, jog ši pagalvoja apie viską, kad gyvenimas būtų patogus ir gražus. Mūsų elektroninėje parduotuvėje jau galima atrasti indų, įrankių, taip pat ir staltiesių, stalo padėkliukų, užtiesalų lovai, pagalvėlių.

Šis sąrašas nesibaigia tik šiomis prekėmis. Daugiau prekių rasite užsukę į skyrių ,,laisvalaikio, buities ir aprangos prekės“, kur galėsite sukurti savo naują namų, katerio arba jachtos stilių arba papildyti jį papildyti.

,,Marine Business“ prekės - https://bit.ly/33eU9PR