Prekių katalogas

Naujiena: Webasto ThermoConnect technologija

Pristatome naujausią Webasto ThermoConnect išmaniąją technologiją su galimybe Webasto šildymo sistemą valdyti nuotoliniu būdu per išmanųjį įrenginį ar kompiuterį. 

Naudodami Webasto ThermoConnect galite paversti savo katerį, automobilį ar kitą transporto priemonę šilta, jaukia erdve, kad ir kur būtumėte.
ThermoConnect leidžia jūsų transporto priemonės šildymą valdyti sklandžiai bei patikimai. Nuo šildymo sistemos valdymo transporto stovėjimo metu, tikslios buvimo vietos nustatymo ir buvimo vietos stebėjimo – ši technologija siūlo daugybę išmaniųjų funkcijų, tokių kaip iš anksto nustatytas šildymas prieš išvykimą, žiemos ir vasaros režimai, „geofencing“ paslauga ir daug daugiau. 

Nuotolinis valdymas

Įjunkite arba išjunkite stovėjimo šildytuvą iš bet kokio atstumo per savo išmanųjį įrenginį arba kompiuterį. 

Buvimo vietos nustatymo paslauga 

Niekada nepraraskite savo transporto priemonės. Integruota GPS funkcija tiksliai parodo, kur dabar yra jūsų transporto priemonė, ir nukreipia jus ten per žemėlapio programą arba „Google“ žemėlapius. 

„Geofencing“ paslauga 

Nedelsdami gaukite pranešimus į savo išmanųjį įrenginį, jei jūsų transporto priemonė palieka nustatytos geografinės vietovės ribas.  

Stebėjimo funkcijos

Stebėkite kelias skirtingas transporto priemones (lengvuosius automobilius, katerius ar kitas pramogines transporto priemones) vienu metu. 

Balso komandos

ThermoConnect palaiko balso komandas per išmaniuosius garsiakalbius. Galite valdyti Webasto šildytuvus ir pasiekti transporto priemonės būsenos informaciją naudodamiesi savo balsu. 

„Bluetooth“ ryšys

„Cronus“ pagrindu veikiančioms antrinės rinkos sistemoms „Bluetooth“ ryšys yra moderni alternatyva prietaisų skydelyje montuojamiems valdikliams. 

ThermoConnect „Bluetooth“ ryšys – tai papildoma funkcija, specialiai sukurta Cronus pagrindu veikiančioms antrinės rinkos sistemoms. Ši naujoviška technologija leidžia prisijungti prie šildymo sistemos tiesiai iš savo išmaniojo telefono per „Bluetooth“. 

GPS buvimo vietos nustatymo funkcija

ThermoConnect buvimo vietos nustatymas veikia su integruota GPS, todėl visada galėsite išmaniuoju būdu sužinoti, kur yra jūsų transporto priemonė.

Webasto ThermoConnect sistemos specifikacijos ir diegimas

ThermoConnect turi valdymo bloką, skirtą montuoti automobilyje arba kitoje transporto priemonėje, kuris susieja programą ir šildymo sistemą. Mobilusis ryšys ir programinės įrangos atnaujinimai įskaičiuoti. Basic paketui reikalingas išankstinis šio valdymo bloko diegimas, ši paslauga nėra įskaičiuotą į eksploatavimo mokestį. Norėdami gauti diegimo pasiūlymus, susisiekite su Garant Boats & Yachts serviso komanda tel.  +370 617 59573 arba el. paštu servisas@garant.eu.

Webasto ThermoConnect sistemos išlaidos ir prieinamumas

ThermoConnect valdymo blokas suderinamas su Android ir iOS operacinėmis sistemomis. Prietaisas siūlo nemokamą naudojimą pirmaisiais metais, paskui mokamas 34,99 EUR metinis mokestis. 

Parsisiųsti Android programėlę galima čia.

Parsisiųsti iOS programėlę galima čia.

 

Susisiekite su profesionalia mūsų serviso komanda ir mėgaukitės Webasto Thermoconnect teikiamomis galimybėmis.

+370 617 59573 | servisas@garant.eu